urodziny1

Urodziny Zielonego Imperium i My Free Zoo

 

Upjers, producent i wydawca ulubionych gier przeglądarkowych i aplikacji, ma aż dwie niesamowite okazje do świętowania. Kultowa symulacja ogrodu Zielone Imperium obchodzi 10 urodziny, podczas gdy My Free Zoo kończy sześć lat.

W ubiegłym roku krasnale z Zielonej Doliny nieomal zapomniały o swoich urodzinach, w tym roku na szczęście o wszystkim pomyślały zawczasu. W końcu taką okrągłą rocznicę należy stosownie uczcić, słowem, z wielką pompą. Dlatego też przez cały następny miesiąc na graczy czekają liczne niespodzianki i wspaniałe prezenty.

Za okienkami kalendarza urodzinowego znaleźć będzie m

ożna między innymi krasnotalary, punkty doświadczenia, wartościowe produkty, doładowania do samosiejki oraz itemy na półkę z prezentami. Komu uda otworzyć się wszystkie okienka kalendarza, otrzyma w nagrodę krasnala imprezowicza, który przyspieszy uprawy w ogródkach o 4 godziny.

Naturalnie również gracze My Free Zoo otrzymają prezent urodzinowy. Każdy kto zaloguje się do gry między 2 i 5 lutego dostanie w prezencie niepowtarzalnego „Zająca z sześciopakiem”, który uda się w radosną podróż po ogrodach zoologicznych i będzie przynosił Dyrektorom Zoo regularnie różnego rodzaju niespodzianki.

Upjers życzy wszystkim graczom mnóstwo radości z prezentów urodzinowych i cieszy się na następne, wspólnie spędzone lata w klasykach swego gatunku – Zielonym Imperium oraz My Free Zoo.

Post Author: TreeCo