DragonsCallLOGO

Czerwcowy Newsletter Dragons Call

DragonsCallLOGO

Witajcie Poszukiwacze Przygód!

Czerwiec przywitał wszystkich graczy wspaniałymi zmianami w Dragon’s Call. Wprowadziliśmy wiele ulepszeń, które sprawiają że rozgrywka staje się o wiele przyjemniejsza i pełna wrażeń! Aktualna wersja gry to v0.84 – o wszystkich zmianach możecie przeczytać na bieżąco na Naszym Forum:

Link do listy zmian

To oczywiście nie wszystko! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wspaniałe Eventy i Konkursy. Liczymy na to, że również Ty weźmiesz w nich udział:

1) „Czerwcowe Zmagania” – zadaniem całej społeczności Dragon’s Call jest uzbierać 5 000 Flag Polski, dzięki czemu będzie można odebrać wspaniałe nagrody. Oczywiście nie zapominamy o najlepszych graczach i gildiach. Dla nich również przygotowaliśmy niespodzianki! Szczegóły: Kliknij Mnie

2) „Konkurs na Nazwę Serwerów” – w związku z rozwojem gry Serwer 2 zbliża się wielkimi krokami. Pozwalamy graczom na to, aby mieli wpływ na to, jak Nasze serwery będą się nazywać. Oczywiście najlepsze propozycje odpowiednio nagradzamy! Szczegóły: Kliknij Mnie

Jak widać Panowie i Panie z MellonGames starają sie dogodzić graczom ;] Ja tam sie ciesze ze to jest Polska firma a nie jakieś tam Niemieckie Korpo.

Informacja prasowa

Post Author: TreeCo