theguild

Darmowe forum dla Twojej Gildii

theguild

ViaWWWGamers.pl to nie tylko newsy dotyczące gier, to także miejsce gdzie możecie całkowicie za darmo znaleźć miejsce dla swojej gildii lub grupy osób, z którymi gracie w gry. Aby założyć grupę należy zalogować się na portalu i przejść do zakładki Gildie gdzie wystarczy kliknąć Utwórz.

Nazwa gildii powinna wyglądać tak: [Nazwa Gry] Nazwa Gildii. Opis oczywiście może być dowolny tak jak i pozostałe opcje. Wasza gildia może być dostępna dla wszystkich (otwarte dołączanie) lub za zaproszeniem/akceptacją administratora grupy. Możecie też zezwolić na dodawanie filmów, zdjęć oraz tematów na forum gildyjnym (lub nie, wtedy tylko założyciel grupy będzie mógł to robić). Po wysłaniu grupy, administrator portalu musi ją zaakceptować i już po tym możecie korzystać z jej dobrodziejstw. To co sie pojawia na grupie jest widoczne tylko dla jej członków. Użytkownicy mogą w grupach wykonywać takie czynności jak:

1. Dodawać informacje na tablicy grupy
2. Dodawać wydarzenia
3. Dodawać filmiki
4. Dodawać zdjęcia
5. Udostępniać pliki
6. Zakładać tematy na forum

Wszystko to jest widoczne tylko dla uczestników danej grupy. Jeśli zgłosiliście grupę i chcielibyście by jak najszybciej ją aktywowano poinformujcie administratora portalu na GG – 10729637.

Na stronie nie ma ani nie będzie żadnych denerwujących reklam jak na stronach hostingujących forumy także powinno się z niej korzystać w miarę komfortowo 😉

Zapraszamy!

Post Author: TreeCo