GladiatusLOGO

Przyszłość Gladiatus’a

GladiatusLOGO

„GLADIATUS nadal jest rozwijany!!

Mimo, że krążą plotki, iż Gladiatus nie będzie miał żadnych update’ów, zmiany są w przygotowaniu!

Z powodu wewnętrznej restrukturyzacji, niektóre zasoby musiały zostać przeniesione do innych projektów.

Co to oznacza?

Kilka miesięcy temu było kilka zmian wewnętrznych, w ramach których Gladiatus został przeniesiony do innego zespołu. Nowy zespół musiał zapoznać się z grą – przeczytać dokumentacje, zakończyć otwarte Projekty … zanim mogli zacząć pracować nad nową wersją. Ponadto nowy dyrektor odpowiedzialny za projekt Gladiatus musiał zapoznać się z grą i wszelkimi pracami z tym związanymi, spojrzeć na aktualną sytuację i przejrzeć trochę liczb i statystyk, aby móc stworzyć plan na przyszłość.

Co przyniesie przyszłość?

W niedługim czasie ruszą Eventy, a trwają prace nad tematem łączenia serwerów, co powinno przywrócić niektórym serwerom trochę życia.

Jakie Eventy?

W przyszłym tygodniu będzie trochę więcej informacji na temat. W pierwszym etapie będziemy powtarzać niektóre już istniejące Eventy, a pracujemy nad nowym. Po zakończeniu łączenia serwerów, będzie można walczyć z innymi serwerami! Poza nagrodą, będą także ekstra bonusy dla serwera, który wygrał „event” w swojej grupie. Ponadto, będziesz miał możliwość zapisania się w historii rywalizującej społeczności Gladiatus!

ŁĄCZENIE serwerów?

Jesteśmy rzeczywiście w trakcie przygotowań do fuzji serwerów …

Dalsze informacje o nich będą opublikowane w późniejszym czasie, raz w tygodniu, więc będzie szansa, aby wyjaśnić, jak najwięcej, na ile to możliwe. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania tak sprawnie jak tylko się da

Jak widać, nasze działania i ciężka praca będą prowadzić do rozwoju gry Gladiatus, tak aby była ciekawsza, no i by wszystkim grało się lepiej.” 


Znów łaczenie serverów….widać gry via www które opieraja się tylko na klikaniu co określoną ilość czasu powoli przestają być popularne 😉

 

Post Author: TreeCo