gruzowiskoLogo

[Gruzowisko] Zamknięcie gry na czas zmian

gruzowiskoLogo

Dzisiaj o 22.00 Gruzowisko wita takim komunikatem:
Gruzowisko jest w czasie remontu.

W edycji Ognie Pożogi, która ruszy na początku lipca realia wyglądać będą następująco:

30 lat temu zakończyła się Pożoga, potężny, stuletni konflikt zarówno zbrojny jak i magiczny. Wojnę nazwano Pożogą z racji potężnych wyładować Eteru, substancji magicznej, które zmieniły znany świat. Pojawiły się pierwsze Burze Eteru, zjawisko tajemnicze i niebezpieczne.

Nieśmiertelni, najpotężniejsi magowie wyniszczyli siebie i większą część świata. Jedynie Aveller, co w Wysokim Języku znaczy Ostoja, jest nienaruszone dzięki dziwnej konstrukcji która wisi nad nim. Niegdyś było to latające miasto, obecnie są to ruiny, które resztkami swej energii chronią Aveller przed tym co czeka wokół. 
Świat nosi ślady wojny, demoniaki są powszechne, tak samo maruderzy z różnych armii, potworne efekty alchemicznych i techmagicznych eksperymentów, szaleńcy, kanibale, degeneraci. Większe miasta przypominają warowne twierdze, mniejsze osady dzielnie walczą o stworzenie pozorów normalności, zapewnienie sobie przetrwania.
Technologia sprzed Pożogi jeszcze działa, jednak niewielu rozumie dokładnie procesy jej tworzenia. Współczesne Implantium, techmagiczne wszczepy pozwalające na lepsze działanie nie są tak wygodne i wszechstronne jak te sprzed Pożogi. Niemniej widok wojowników z zasilanymi Kryształami protezami nie jest rzadki, szczególnie w miastach, gdzie nawet niektórzy rzemieślnicy z nich korzystają.
Pojawili się Skrzydlaci, dziwna rasa, której genezy nikt nie zna. Część osób rodzi się z dziwnymi mutacjami, które uniemożliwiają korzystanie z Implantium, jednak te mutacje zwiększają ich zdolności. Niektórzy widzą w nich zagrożenie, inni znak nowych szalonych czasów.
Tylko bogowie milczą jak przed wiekami.

Po bieżące informacje zapraszamy na forum

http://forum.gruzowisko.eu/

Gra będzie ponownie otwarta, już nie jako beta, z początkiem lipca. Osoby chętne do pomocy proszone są o pisanie na gg 24491106

Post Author: TreeCo