MiastopryLOGO

Miasto Pary startuje już dzisiaj o 17:00

MiastopryLOGO

Gra startuje o godzinie 17 czasu Polskiego. Administracja prosi o odświeżenie strony kilka minut po tym czasie, jeśli po tym czasie nie zobaczycie napisu GRAJ, zalecane jest wylogwanie się i zalogowanie ponowne oraz wyczyszczenie cache w przeglądarce.

 

A ja tylko przypomne czym jest Miasto Pary :

„Steampunkowy świat pełen magii stoi przed tobą otworem, byś podjął się wyjątkowo niebezpiecznego wyzwania. Jako bohater pełnej przygód gry stajesz po stronie Orków i Goblinów i walczysz przeciwko przerażającym potworom.

Bazująca na serii książek The New Epoch autorstwa Davida Lindsay gra przeglądarkowa Miasto Pary kusi swą różnorodnością i wartką akcją. Steampunkowa rzeczywistość przeplata się tutaj ze sporą dawką magii i elementów fantasy. Jak przystało na grę z gatunku fantasy MMORPG, również Miasto Pary oferuje ci niezapomnianą przygodę w wirtualnym świecie pełnym przygód i wyzwań. Ta przeglądarkowa gra wciągnie cię w centrum konfliktu, który rozgorzał pomiędzy licznymi rasami zamieszkującymi wirtualny świat Miasto Pary.

Przyłączając się do jednej ze zwaśnionych stron zaognionego konfliktu wybierasz jedną z dostępnych klas bohaterów i wyruszasz na emocjonującą walkę. Do wyboru będziesz miał typowe klasy bohaterów: walczącego wręcz i obdarzonego potężną siłą wojownika, łucznika o sokolim oku oraz miotającego potężnymi zaklęciami maga. Każda z klas ma swoje słabe i mocne strony, będziesz musiał więc dobrze zastanowić się zanim podejmiesz ostateczną decyzję.

     miasto pary

Link do gry

Post Author: TreeCo