BigFarmLOGO

Osiągnięcia i inne nowości w Big Farm

BigFarmLOGO

Już 24 lipca do wielkiej farmy zawita nowa aktualizacja, co wnosi nowego?

Osiągnięcia:
Po wprowadzeniu aktualizacji będziecie mogli odblokowywać w grze osiągnięcia poprzez spełnianie określonych warunków dla każdego z nich. Za każde z osiągnięć otrzymacie naklejkę, którą następnie możecie umieścić w albumie kolekcjonerskim, by pochwalić się w ten sposób swoim przyjaciołom z gry.

Prime Day:
-Podczas oferty Prime Day możecie przywołać za pomocą odpowiedniego przycisku wszystkie informacje dotyczące nagrody głównej.

Zmiany ogólne:
– Punkt „Przychody z jednostki towaru” zostanie usunięty z menu siewu, ponieważ jest tam zbędny. W panelu zarządzania farmą cena sprzedaży będzie oczywiście w dalszym ciągu widoczna. (Nasiona związane z wydarzeniami w grze w dalszym ciągu będą opatrzone tą informacją)
– Zaokrąglenia związane z liczbami w grze (takie jak na przykład liczba dni pozostałych do zatrudnienia personelu) będą wyświetlane z poprzedzającym daną liczbę znakiem ~
– Szkółka i nasiona specjalne zostaną ponownie opracowane. Dalsze poziomy zostaną poprawione, za to cena złota za ich rozbudowę wzrośnie. Ponowne opracowanie nasion będzie skutkowało tym, iż czas ich siewu zostanie zoptymalizowany w ten sposób, by zwiększyć wydajność szkółki i najlepiej jak to możliwe wykorzystać jej atrybuty. Dokładniejsze informacje w tej dziedzinie podamy w odrębnym wątku, jak tylko zmiany będą ustalone.

Link do gry

Post Author: TreeCo