HalloweenLOGO

Spis eventów Halloween [Update #5]

HalloweenLOGO

Jak zapewne wiecie zbliża się Halloween. Z tej okazji postanowiłem przygotować spis eventów właśnie zwiazanych z tym „świętem”. Na ta chwile nie mam informacji z większości gier dlatego spis bedzie na bierząco edytowany.

ZooMumba

Czas trwnia: od 17 października do 31 października

[spoiler]

Czas zacząć polowanie na duchy : Świętuj Halloween z nami od 12:00 w południe 17 października 2013 do 12:00 w południe 31 października 2013. Pamiętaj, aby włączyć dźwięk, by nie przegapić naszych nowych Halloweenowych dźwięków.

Strzelnica
Zapraszamy do odwiedzenia strzelnicy: nad polami gry znajdziesz duchy unoszące się w powietrzu, które można zestrzelić z plazmy.
Bąble plazmy dostajemy na bieżąco podczas logowania się do gry. Ci, którzy zalogują się do gry każdego dnia, stopniowo będą nagradzani większą ilością plazmy. Na przykład, jeśli zarejestrujesz się do gry pięć dni z rzędu, dostaniesz więcej plazmy z każdym dniem. Jeśli jednak zapomnisz o zalogowaniu się w jeden dzień, trzeba będzie zacząć od początku jeszcze raz.
Dodatkową plazmę można kupić w Sklepie.

Duchy
Wszystkie duchy , które można złapać są liczone na koncie duchów. Aby sprawdzić, ile trzeba, wystarczy kliknąć na licznik znajdujący się w prawym górnym rogu i otworzyć planszę gry. Następnie można zdeponować swoje duchy w grze planszowej, aby wygrać straszne Halloweenowe zwierzęta, wybieg, sklepy, ozdoby i wiele innych przedmiotów.

Gra planszowa
Plazma będzie też wypadać podczas opieki nad zwierzętami. Można zrobić tyle rund gry planszowej, ile tylko chcemy. Nagrody zmienią się w drugiej rundzie, a od trzeciej rundy zaczną się od początku. Duchy będą wylatywać do 30.10.2013 do godz. 12:00 w południe.

[/spoiler]

Pirate Storm

Czas trwania: Jak narazie brak informacji

[spoiler]

Jak co roku na Halloween przez krótki okres czasu pojawiają się trzy mroczne istoty z innego świata. Dusze wszystkich piratów są w niebezpieczeństwie!
Bezgłowy Książę wraz ze swoją okrutną flotą jest poważnym przeciwnikiem wszystkich fregat i brygantyn.
Czarna Dama ściga bezlitośnie każdy piracki statek, który wpłynie na teren jej królestwa.
Moloch to demon-niemowa, który terroryzuje świat piratów, nie zważając na własne straty.
Podczas akcji specjalnej „Halloween” możesz nabyć w sklepie unikalny statek „Mroczny Żniwiarz”. Czeka na Ciebie również nowiuteńki pokład do tego statku.
Przy okazji Halloween na upiornych mapach bonusowych możesz wywalczyć sobie rabat na „Mrocznego Żniwiarza”. Postaw teraz żagle i zbieraj kule armatnie akcji „Szyderczy uśmiech śmierci”. Przydadzą Ci się podczas Twoich przygód!
[/spoiler]

 

The Settlers Online

Czas trwania: od 10 października do 7 listopada

Oj tutaj dzieje sie masakrycznie dużo. KLIK

Anno Online 

Czas trwania: od 17 października do 14 listopada

[spoiler]

GŁÓWNA WYSPA

Wraz ze statkiem w zagadkowy sposób pojawia się także nowa wyspa! Czy będziecie wystarczająco odważni, aby postawić na niej swoje stopy i przerwać działanie klątwy?
– Uszkodzony wrak statku widma przybywa do Waszej wyspy żądając różnego rodzaju łupów i innych rzeczy!
– Kapitan statku przekazuje Wam pozornie bezużyteczne Czarne Fasole jako formę zapłaty za usługi… Do czego one służą?
– Niektóre budynki na głównej wyspie nawiedzają przerażające upiory. Strzeżcie się ich!

NOWE SUROWCE: DYNIE ORAZ LAMPIONY

DYNIE
– Oto nowe plony, które możecie znaleźć na odkrywanej Wyspie Latarni.
– Możecie uprawiać Dynie na polach dyniowych, które możecie stworzyć, aby uzyskać materiały budowlane lub nową walutę, czyli Czarne Fasole.
-Dynie są używane do produkowania przedmiotu ‘Halloweenowe Lampiony’.

LAMPIONY
– Przedmioty te są produkowane w odpowiednim warsztacie. Mogą zostać użyte w celu eksploracji nowych obszarów i poszukiwań na nowej, nawiedzonej Wyspie Latarni.

WYSPA LATARNI
– Wyspa Latarni to nowa wyspa przygód wprowadzona specjalnie z okazji obchodów Halloween w Anno Online. Możecie tutaj produkować Lampiony i używać ich w celu odkrywania tego nawiedzonego obszaru, aby ukończyć nowe zadania.
– W tajemniczych sektorach Wyspy Latarni ukryte są trzy drzwi prowadzące do Zaświatów. Gracze będą musieli całkowicie odsłonić wyspę, aby odciąć źródło mocy widmowemu kapitanowi i tym samym wygnać go raz na zawsze!

EKSKLUZYWNE PRZEDMIOTY HALLOWEENOWE
Przedstawiamy kilka nowych budynków oraz buffy, które będziecie mogli pozyskać podczas nadchodzących obchodów Halloween.

BUDYNKI
Nawiedzony Młyn
– produkuje mąkę z większą wydajnością
Nawiedzona Papiernia
– produkuje dwa razy tyle papieru, co normalna papiernia
Nawiedzone Drzewo
– od czasu do czasu wytwarza buffy

BUFFY
Dyniowa Zupa
– na krótki czas czterokrotnie zwiększa produkcję
Gulasz Wołowy
– na dłuższy czas zwiększa produkcję czterokrotnie

[/spoiler]

Travian

Czas trwania: do 27 listopada

[spoiler]

Zapraszamy do udziału w specjalnym konkursie z okazji Halloween! Do wygrania bony 250 Złotych Monet do wykorzystania na dowolnym polskim serwerze gry i oryginalna podkładka pod mysz Traviana.

Jak wziąć udział w konkursie?
To proste – wystarczy zrobić sygnaturkę na forum i opublikować ją w wątku zgłoszeniowym.
Sygnaturka musi wiązać się z halloween i Travianem, oczywiście nie może łamać regulaminu forum. Poza tym musi mieć odpowiednie wymiary (nie większe niż 600 pikseli w poziomie na 100 pikseli w pionie).
Oprócz tego wszystko zależy tylko od Waszej inwencji!

[/spoiler]

Forge Of Empires

Czas trwania: od 23 października do 5 listopada.

[spoiler]

Jack znowu w mieście! Osławiona, dyniogłowa postać – Jack O’Lantern powraca na Halloween. Jego urocza twarzyczka ma dla każdego serię zadań – które raz jeszcze przyjmą formę wierszyków-zagadek. Tym ciekawiej będzie je rozwiązywać!
Każdy, kto okaże się sprytny na tyle, by poradzić sobie z zadaniami strasznej dyni, otrzyma w nagrodę specjalny podarunek.
Jeżeli nie było Cię jeszcze z nami rok temu, teraz jest Twoja szansa na zdobycie cmentarza dla swoich mieszkańców. Jeżeli natomiast posiadasz już nekropolię w swoim mieście, zyskasz możliwość ulepszenia jej do czegoś lepszego i większego!

[/spoiler]

Farmerama

Czas trwania: od 24 października do 31 października

[spoiler]

Halloween u drzwi, a wraz z tym świętem przybywa również kocia czarownica Baba Mruczka. Pani Mruczka planuje imprezę w nawiedzonym domu, ale niestety w pośpiechu pozwoliła uciec ghulom. Te przerażające duchy szaleją teraz wszędzie i wprawiają farmerów w całej okolicy w wielkie przerażenie. Pomóż Babie Mruczce wyłapać unoszące się w powietrzu widma, tak aby impreza mogła się zacząć bez dalszych przeszkód i zapewnij sobie halloweenowe przysmaki i prezenty.

Zanim jednak rozpocznie się całe to halloweenowe zamieszanie, oczekuje Cię jednak jeszcze impreza z okazji pełni księżyca, która odbędzie się w dniach od 18 do 22.10. Uwolnij nietoperze i wrony, aby zakończyć upiorną misję, podczas której w dniach od 18. do 22.10 będziesz musiał wyhodować całą kolonię trzepoczących skrzydłami nietoperzy oraz stado kraczących wron.

[/spoiler]

Secret Relict

Czas trwania: od 22 października do 5 listopada (do godziny 10 rano)

[spoiler]

Przy zakupie od 100 sztuk złota otrzymacie w prezencie laleczkę Kamień Frank Nox dodatkowo do standardowego prezentu.
Ta laleczka voodoo jest na 1 poziomie i jej czas oczekiwania na 1 poziomie wynosi 20 minut. Każdy dodatkowy poziom zmniejsza czas oczekiwania o 1 minutę. Tym samym na 10 poziomie czas oczekiwania wynosi 10 minut.

[/spoiler]

My Little Farmies

Czas trwania: od 22 października do 29 października (do godziny 11:59)

[spoiler]

Podczas trwającej akcji znajdziecie w sklepie straszne, halloweenowe dekoracje. Umieśćcie je na Waszej farmie i gromadźcie w ten sposób straszne dynie! Straszne dynie odpowiadają punktom popularności.
Im więcej tych niezwykłych dekoracji postawicie na swojej farmie tym więcej otrzymacie punktów na zakończenie akcji.
Uwaga: Na zakończenie akcji otrzymacie punkty wyłącznie za te dekoracje, które stoją na Waszej farmie!
Wasz aktualnie posiadany stan punktów znajdziecie pod symbolem dyni w prawej części ekranu gry.
Po zalogowaniu do gry na zakończenie akcji otrzymacie wiadomość o ilości zgromadzonych punktów i otrzymacie zdobyte podczas akcji nagrody.
Postawcie wspaniałe halloweenowe dekoracje na swoich farmach, zgromadźcie 4000 punktów lub więcej i zgarnijcie na koniec akcji halloweenową świnię. Za 25 000 punktów otrzymacie halloweenowego knura do hodowli!
Na zakończenie akcji będziemy również poszukiwali najstraszniejszej farmy. Dlatego nie sprzedawajcie nowych dekoracji do czasu wystartowania zabawy. Wszystkie informacje dotyczące konkursu ogłosimy na forum gry po zakończeniu halloweenowej akcji!

[/spoiler]

My Fantastic Park

Czas trwania: od 22 października do 29 października (do godziny 11:59)

[spoiler]

Jeśli braliście już udział w podobnych akcjach, to z pewnością już wiecie jakie są zasady gry: od dziś 22. października do 29 października 12:59 znajdziecie w sklepie parku nowe straszne dekoracje.
Udekorujcie swój nowymi dekoracjami i gromadźcie cukierki. Im więcej cukierków uda Wam się zgromadzić tym więcej prezentów otrzymacie na zakończenie akcji.
Ale uwaga: wyłącznie dekoracje ustawione w parku będą liczone do ogólnej liczby punktów na koniec akcji!
Aby dokonać przeglądu już zgromadzonych punktów wystarczy kliknąć na symbol cukierka w prawej części ekranu gry.
[/spoiler]

My Free Zoo

Czas trwania: od 23 października do 30 października

[spoiler]

Każda nowa, eventowa dekoracja postawiona w ogrodzie przyniesie Wam garść cukierków. Jeśli uda Wam się zgromadzić wystarczająco dużo cukierków otrzymacie w nagrodę ekskluzywnego zwierzaka do Waszego ogrodu: nietoperza!
Jeśli braliście już udział w naszych poprzednich zabawach to z pewnością znacie już reguły. Zabawa rozpoczyna się dziś i trwać będzie do 30 października 2013 godz. 11:59.
Nadając swoim ogrodom halloweenowej atmosfery możecie skorzystać również z nowego halloweenowego terenu który również znajdziecie w sklepie zoo! Napędźcie zwiedzającym strachu nowymi halloweenowymi dekoracjami i zbierajcie cukierki! Im więcej słodyczy uda Wam się zgromadzić, tym więcej nagród otrzymacie na zakończenie zabawy. Uwaga: Do zabawy liczone są wyłącznie dekoracje eventowe znajdujące się w Waszych ogrodach. Do przeglądu zgromadzonych już cukierków przechodzicie przez kliknięcie na symbol słodycJak na razie jest tego całkiem sporo 🙂 Temat jak już pisałem będzie aktualizowany .

[/spoiler]

Skyrama

Czas trwania: od 24 października do 10 listopada

[spoiler]

Wszystko, co dobre, przychodzi z góry – ale też i wszystko, co złe! Nad lotnisko nadciągnęły ciemne chmury, języki błyskawic omiatają upiornym blaskiem hangary, a gdzieś hen, w oddali, szatański śmiech wydaje się szydzić z Waszych pilotów. Zarezerwujcie teraz lot na halloweenową imprezę roku. Przystanek końcowy: zaświaty! Ale czy ktoś może się naprawdę bać, jeżeli z nieba kilogramami padają cukierki? Uzbierajcie całą masę słodkości i zainwestujcie swoją uzyskaną przez psikusy zdobycz w upiornie piękne samoloty akcji specjalnej, domy rodem z horroru i przyprawiające o gęsią skórkę dekoracje. Poczynając od sprawdzonej w sztormach Wodnej Pchły, a kończąc na gigantycznym Wielorybo-locie – znajdziecie tu wszystko, co pomoże wprawić Waszą konkurencję w przerażenie. Strach wszakże dodaje skrzydeł…
[/spoiler]

Grepolis

Czas trwania: od 24 października do 7 listopada

[spoiler]Weź udział w wyjątkowych obchodach Halloween – tylko do 7 listopada! Zbieraj składniki, wypełniając misje wyspowe, a następnie wrzuć trzy z nich do magicznego kociołka Demokryta. Jaką nagrodę uda ci się zdobyć? Może to być wszystko, od srebrnych monet po jednostki, wzmocnienia obrony i dodatkowych mieszkańców!
[/spoiler]

 

 

Coraz więcej  eventów 🙂

 

Post Author: TreeCo