AnnnoOnlineLOGO

Święta na wyspach

AnnnoOnlineLOGO

Ostatnio w Anno zaczyna sie dużo dziać, przykładem tego może być chociażby event świąteczny, czy multum idiotycznych konserwacji 😀

„Cesarz pragnie zbudować wielki cesarski dom dziecka i prosi graczy, aby wsparli ten zbożny cel materiałami, żywnością oraz ubraniami. Przygotował specjalne Cesarskie medale jako formę podziękowania za wszystkie datki. Wysłał już także swoje statki na wszystkie podległe mu wyspy w celu zbierania darowizn. Na jeden z okrętów załadowano olbrzymie skrzynie Cesarskich medali, lecz podczas podróży zaginął on wraz z kapitanem, Poszukiwaczem Przygód. Kapitan Ramirez zgłasza się do Was, abyście pomogli mu odnaleźć ten statek oraz jego załogę. Musicie się pospieszyć, jeśli chcecie umożliwić biednym marynarzom powrót do swoich rodzin jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Czy jesteście gotowi podjąć się tego wyzwania?”

Nowa waluta: Cesarskie medale oraz Zwoje brązu
CESARSKIE MEDALE
Będziecie mogli pozyskać je na głównej wyspie oraz na wyspie przygód. Będą one gromadzone w magazynie wyspy w zakładce Wydarzeń (w tym samym miejscu, w którym znajdziecie Wielkanocne jajka oraz Dublony).
ZWOJE BRĄZU
Będzie mogli zdobyć je oraz wykorzystać wyłącznie na Wyspie Przygód. Waszym zadaniem będzie zebranie ich oraz skonstruowanie dzwonu nurkowego w celu zbadania miejsca poszukiwań oraz wykonania innych, pokrewnych misji.

Szczegółowy opis eventu wraz ze wszystkimi nagrodami:
[spoiler]

GŁÓWNA WYSPA
Cesarski statek przybędzie na Waszą wyspę z prośbą o różne towary w zamian za Cesarskie medale. Ten cykl zadań nie jest samoczynnie powtarzany (w odróżnieniu od zadań z okazji Halloween, czy obchodów rocznicowych Anno). Będziecie mogli pominąć zadania z puli i misje te będą później ponownie dostępne. Gdy dane zadanie zostanie ukończone, zostanie ono usunięte z puli.

Poszukiwanie świątecznych skarbów
Podobnie jak w przypadku wielkanocnego poszukiwania skarbów będziecie mogli zatrudnić świątecznego poszukiwacza skarbów. Ten statek będzie wypływał, aby aktywnie poszukiwać cesarskich statków, w których znajdziecie medale. Świątecznego poszukiwacza skarbów będziecie mogli zatrzymać, tak jak jego wielkanocnego odpowiednika.

WYSPA PRZYGÓD
Na Wyspie Przygód obszary są oddzielone od siebie potężnymi górami i będziecie musieli znaleźć stosowne przejście. Będzie można tego dokonać badając Miejsca poszukiwań.

Miejsca poszukiwań:
Górska przełęcz
Zdradziecka ścieżka wiedzie przez masywne skalne półki wysoko nad przepaściami i nie łatwo będzie ją przemierzyć. Będziecie musieli zbadać dokładnie te góry, cal po calu, aby zapewnić sobie bezpieczne przejście.
Kompleks jaskiń
Kompleks jaskiń wewnątrz skalistych masywów będzie wyjątkowym wyzwaniem dla niezaznajomionych odkrywców, lecz to jedyna droga, aby przejść do ostatniego obszaru wyspy.
Zatopiony statek
Zanim będziecie mogli zanurkować w głębiny morza i zbadać wrak statku będziecie musieli zbudować dzwon nurkowy. Wówczas nic nie będzie już stało na drodze pomiędzy Wami, a cesarskimi skarbami leżącymi na dnie morza.
EKSKLUZYWNE ŚWIĄTECZNE PRZEDMIOTY

BUDYNKI
Orientalna ambasada
Rozbudowana piekarnia
Choinka(ograniczenie do 1)
BUFFY
Zupa rybna
Efekt: Produktywność zwiększona o 400% przez 3 godziny
Świąteczny piernik
Efekt: Produktywność zwiększona o 400% przez 10 godzin

[/spoiler]

Nowy ekran ładowania:

Swoją drogą, całkiem ładny 😉

http://pl.anno-online.com/pl/

 

Post Author: TreeCo