campoKickersLOGO

MellonGames i Devspire łączą siły

campoKickersLOGO

DEVSPIRE Z MELLONGAMES
Polsko-niemieckie studio programistyczne Devspire z siedzibami w Raciborzu i Dortmundzie, które pracuje aktualnie nad swoją debiutancką grą przeglądarkową Campo Kickers, rozpoczyna współpracę z warszawskim wydawcą gier Mellongames SA.

Z dniem 20 grudnia 2013 r. Mellongames SA, pierwszy wydawca gier przeglądarkowych w Polsce, został wyłącznym dystrybutorem gry Campo Kickers na rynku polskim, co oznacza przejęcie działań promocyjnych, marketingowych oraz community management na Polskę.
Firma Mellongames, która współpracuje ze światowymi liderami branży gier przeglądarkowych, jest idealnym partnerem do wypromowania naszej gry w całym kraju. Ich sieć reklamowa oraz osadzenie w popularnych portalach internetowych gwarantuje nam bardzo dynamiczny rozwój na rodzimym rynku. – mówi Robert Schmidt, prezes firmy Devspire i dodaje:- Ta współpraca pozwala nam skupić się na naszych głównych kompetencjach, którymi są kreatywna i techniczna strona gry.

Rafał Szefera, prezes firmy Mellongames jest również zadowolony ze swojego nowego nabytku. – Piłka nożna to bardzo chwytliwy temat i wydawałoby się, że już wszystko o nim napisano, ale studio Devspire ze swoją grą Campo Kickers stworzyło bardzo ciekawą i do tej pory niespotykaną interpretację gatunku managera piłkarskiego. Amatorski klimat, piękna oprawa graficzna i duża doza humoru to – w dobie sukcesów naszej reprezentacji – bardzo dobra recepta na wiele mile spędzonych chwil z piłką nożną. – mówi R. Szefera.

Obaj partnerzy bardzo chwalą atmosferę współpracy oraz szybkie zintegrowanie się zespołów. – Pracujemy ze sobą dopiero kilka dni, a już postawiliśmy na nogi duży event świąteczny w grze z taką oczywistością, jakbyśmy pracowali ze sobą od miesięcy – twierdzą jednogłośnie obaj prezesi i dodają: – Nasi gracze mają się z czego cieszyć, bo pomysłów na dalszy rozwój gry mamy mnóstwo.

Studio Devspire to polsko-niemiecka firma z branży IT, zajmująca się tworzeniem oraz publikowaniem gier przeglądarkowych. Polski oddział firmy mieści się w Raciborzu. Obecnie jest na etapie wprowadzania na rynek gry „Campo Kickers” – piłkarskiego managera, wyróżniającego się przyjazną grafiką oraz dużą dozą humoru. Gra w wersji beta, w języku polskim i niemieckim, dostępna jest dla użytkowników pod adresem 

http://www.campokickers.com

Post Author: TreeCo