campoKickersLOGO

MellonGames wyłącznym wydawcą Campo Kickers

campoKickersLOGO

Pierwszy polski wydawca gier free to play, spółka Mellongames S.A. ogłasza, że został wyłącznym wydawcą w Polsce managera piłkarskiego „na wesoło”
– Campo Kickers.
Wydawać by się mogło, że w kwestii managerów piłkarskich (przez przeglądarkę) wymyślono już wszystko. Nic bardziej mylnego! Campo Kickers udowadnia, że istnieje pewna nisza, która w dobie „sukcesów” Naszych kopaczy jest strzałem trafionym w dziesiątkę. Tytuł ten jest więc osadzony w realiach amatorskich rozgrywek piłki nożnej, gdzie spotkamy się z osobliwymi i nietuzinkowymi rozwiązaniami, które zaskoczą niejednego wyjadacza ze świata futbolu. Rozpoczynamy od dotacji sołtysa i rozbudowujemy swoje „piłkarskie imperium”, po pewnym czasie jesteśmy gotowi, aby wziąć udział w najprawdziwszych rozgrywkach z innymi zespołami, spróbować swoich sił w turnieju, zatrudnić trenera, czy też rozegrać mecz towarzyski. Sama gra oferuje multum opcji i śmiało może konkurować z innymi tego typu produktami na rynku.
Zapraszamy zatem do świata, w którym rządzi prawdziwa piłka nożna. Stwórz drużynę swoich marzeń i zostań mistrzem ligi Campo Kickers! Spraw, aby sołtys był z Ciebie dumny! Gra jest humorystycznym i nietypowym managerem,  który zapewni wiele godzin wspaniałej zabawy oraz przeniesie Cię w realia amatorskich rozgrywek piłkarskich. Zamiast drużyny wprost z Ligi Mistrzów mamy tu do czynienia z niedzielnymi graczami. Ich perypetie zapewnią każdemu niezłą dawkę dobrego humoru i wielokrotnie przyprawią o szybsze bicie serca.
[informacja prasowa]

http://www.campokickers.com/?locale=pl

 

PS: Może jakiś turniej  zrobimy, co ?:P

 

Post Author: TreeCo