BigFarmLOGO

Road Map 2014 dla BigFarm

BigFarmLOGO

Tak, nareszcie, doczekamy się jakiś większych zmian w BigFarm…która naprawdę stanie się BIG.

„Otoczenie farmy”.
„Ta część „Projektu 2014” jest niezwykle istotna i należy ją traktować poważnie, gdyż szereg nowości – jedna za drugą – będą pojawiać się w grze – począwszy od nowego tła. Prosimy się nie dziwić, że wraz z biegiem czasu w grze pojawiać się będą coraz to nowe funkcje. Dzięki temu zyskamy czas konieczny do celów testowych, a Wy będziecie mieli okazję powoli się do wszystkich nowości przyzwyczaić.

Zmiana otoczenia farmy pociągnie za sobą dalsze konsekwencje i spowoduje, że również poza jej obszarami nie będziecie narzekać na nudę. Wiele nowych budynków oraz funkcji zostanie dodanych do życia gry. Będzie większa różnorodność, a wszystko to umożliwi między innymi nowe, większe eventy, kolejne zwierzęta, między innymi zagrodę koni oraz wybrzeże, na którym wiele może się zdarzyć i wiele, wiele więcej niespodzianek. Wszystko to będzie się na siebie nakładać i ze sobą przeplatać, by dostarczyć Wam większej dozy różnorodności i wprowadzić rodzaj odskoczni od farmerskiego życia, by po prostu dobrze się bawić. Zmiany rozpoczniemy od nowego tła, które zastąpi znaną Wam łąkę. Poszczególne funkcje będą początkowo zakryte przez mgłę i odsłaniane wraz z kolejnymi aktualizacjami w taki sposób, by – jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem – do końca roku wprowadzić do gry mnóstwo nowości, na bazie których będziemy dalej rozwijać Big Farm.

Mamy nadzieję, że spełnimy przez to część długo oczekiwanych przez Was życzeń – konie, nowe wydarzenia, więcej różnorodności, nowe nasiona oraz produkty i wiele wiele więcej. Są to wstępne informacje o naszych planach na ten rok, którymi na tę chwilę możemy się z Wami dzielić. Oczywiście detale mogą się zmieniać w toku prac, dlatego niecierpliwie oczekujcie nowości, bo będzie ich całe mnóstwo.

Jak widzicie zmian szykuje się całkiem dużo. Oby tylko na lepsze 😉

A w gre zagracie bezpośrednio na naszym portalu! Wystarczy kliknąć !

 

 

Post Author: TreeCo