BigFarmLOGO

Etap pierwszy projektu 2014

BigFarmLOGO

Kilka dni temu twórcy BigFarm zaserwowali nam  pierwszą cześć zmian dotyczącą planu na rok 2014.

Nowość: Otoczenie farmy (Etap 1)
Dokładnie tak! Jeśli przeczytaliście nasze wcześniejsze ogłoszenie dotyczące planów na przyszłość, doskonale wiecie, że projekt 2014 własnie ruszył. Pamiętajcie przy tym, że zmiany będą wkraczały do gry etapami, a to jedynie pierwszy krok. Najpierw dodamy nowe tło do gry. Żadna z jego funkcji nie będzie jednak początkowo aktywna. Wszystkie możliwości gry związane z nowymi funkcjami i budynkami będą pojawiały się stopniowo, wraz z kolejnymi aktualizacjami.

Ponieważ to bardzo duża zmiana w grze, otoczenie farmy będzie zmieniane stopniowo, krok po kroku na kolejnych serwerach. W pierwszej kolejności nowe tło farmy pojawi się na mniejszych serwerach gry, a jeśli wszystko będzie sprawnie przebiegać, w kolejnych dniach pojawi się również na dalszych serwerach. Będziemy Was informować o planowanym terminie wprowadzenia zmian na Waszym serwerze.
:
Nowość: Prywatne zadanie: Kopalnia złota
W grze pojawi się nowy typ zadań! Prywatne zadania umożliwią realizację questów, które będą skierowane przede wszystkim do określonych Graczy, spełniających dane warunki.Zadania te będą widoczne tylko dla tych grup Graczy.
Nowe zadanie: kopalnia złota pojawi się wyłącznie na krótki moment u tych Graczy, którzy posiadają niewykorzystaną licencję na pomnożenie złota w kopalni, 3000 złota, jak również drugi poziom kopalni, która w danym momencie nie jest w użytku. Zadanie wskaże Wam, w jaki sposób wykorzystać licencje na pomnożenie złota i otrzymać, nie tylko 4.000 złota, ale coś ponadto, jak również zaliczyć zadanie specjalne. Zadanie to pojawi się również, jeśli te warunki zostaną spełnione w późniejszym czasie. Niczego zatem nie przegapicie.

Nowość: „Specjalista farmy”- poziomy trudności eventów oraz wybór stopnia trudności
Ponieważ część Graczy uważa eventy występujące w grze za zbyt łatwe do realizacji, przygotowaliśmy drobną niespodziankę i eventy będą podlegały stopniowaniu trudności wraz ze wzrostem poziomu Gracza.
Wprowadzenie powyższych zmian umożliwi wybór pomiędzy stopniem trudności wydarzenia i Ci z Was, którzy ukończyli dane wydarzenie na wyższym poziomie, zyskają szansę ukończenia go na niższych poziomach, w celu uzupełnienia brakujących nagród w wieży obiektów dekoracyjnych. Wprowadzeniu zmian towarzyszyć będzie nowy poziom trudności, którym będzie swoisty „specjalista farmy”. Czeka zatem na Was wyzwanie jeszcze trudniejsze niż dostępne do tej pory! Jednakże ostrzegamy, nowy poziom będzie nie lada wyzwaniem nawet dla najbardziej doświadczonych wśród Farmerów – w nagrodę otrzymacie oczywiście nowe, świetne wersje dekoracji eventowych.
      

Standardowo w gre, zagranie na naszym Portalu 🙂

Post Author: TreeCo