campoKickersLOGO

Campo Kickers potrzebuje twojej pomocy

campoKickersLOGO

Naszczęście nie na Kickstarterze 😀 Team DevSpire zabiera się za rozbudowę infrastruktury! Krzesełka ukradzione z cyrku? Ekskluzywny toi-toi? Hm, a może różowe bramki? To wszystko jest możliwe! Przez tydzień będziemy przyjmować Wasze propozycje i zdecydujemy, czy którąś z nich zaimplementować. Pomóż Nam rozwinąć CampoKickers!  Evencik trwa od 04.03.2013 aż do  11.03.2013.

W wyżej wymienionym terminie można nadsyłać propozycje dotyczące infrastruktury w grze. Propozycje te powinny mieścić się w jednym z 3 zakresów:
– Międzypoziomy (jeśli uważamy, że pomiędzy np. drewnianą, a metalową bramką powinno być coś jeszcze)
– „Epickie” dodatki (czyli np możliwość zmiany koloru ławek, jakieś dodatki estetyczne, finezyjna siatka do bramki, dodatkowa łazienka, etc)

Wszystkie propozycje należy wysyłać TUTAJ

A co możecie dostać w zamian?

– Najlepsze propozycje nagrodzimy w wyjątkowy sposób. W nazwie (lub opisie) nowych elementów pojawią się ich nicki (o ile nicki nie są obraźliwe lub nie naruszają powszechnie akceptowanej etykiety – wtedy damy możliwość wymyślenia czegoś „swojego”), co sprawi że będą wyróżnieni w grze po wsze czasy
– Dodatkowo będziemy nagradzać kiełbaskami każdą ciekawą propozycję. Tutaj jednak nie zdradzimy jaką ilością, bo to będzie zależeć od tego, jakiej jakości jest propozycja i czy zostanie uznana .

 

 

 

Post Author: TreeCo