Świat Magii potrzebuje twojej pomocy

światmagiiLOGO

Robaczki moje kochane! Wybaczcie, że zwracam się do Was tak bezpośrednio, ale zęby sobie zjadłam na Kronikach i kilkunastu innych projektach, wkładając w nie swoją wenę i serce.Teraz proszę Was- starych wyjadaczy i kreatorów mojej wybujałej wyobraźni o pomoc i wsparcie.

Zapewne nie słyszeliście o ŚM, ale opowiem Wam… Opowiem Wam bajkę. Moje pokolenie dorastało razem z bohaterami serii książek o młodym czarodzieju, autorstwa J.K. Rowling. Przeżywaliśmy perypetie rodem z Hogwartu tak, jakby to były nasze własne przygody. Chcieliśmy więcej…i więcej magii… Książki i filmy już nie wystarczały, w każdym z nas kiełkowała myśl… Myśl, która kilka lat temu stała się rzeczywistością. Nasz mały, magiczny, wirtualny świat.
Nasz Hogwart.  Chcieliśmy wyrwać się z mugolskiego świata choć na chwilę, i odetchnąć powietrzem przesyconym marzeniami. Marzeniami o byciu małym czarodziejem. Tak powstała pierwsza gra tekstowa osadzona w realiach świata Harry’ego Pottera. Byliśmy od niej uzależnieni, oddani całym sercem i zafascynowani… ale jak to w bajkach bywa, nie wszystko było takie piękne. Czarnym charakterem – smokiem, dajmy na to- okazał się sam Admin, człowiek, w którym pokładaliśmy nadzieję. Gra upadła, a nasze serca otuliła żałoba i tęsknota za naszym drugim, wirtualnym domem.

My- pokolenie wirtualnych czarodziejów- nie poddawaliśmy się jednak tak łatwo. Wkrótce potem kilka cudownych osób stworzyło Świat
Magii- miejsce, w którym do dziś istniejemy, miejsce, do którego zawsze wracamy, miejsce, które łączy wszystkie pokolenia, bo kto raz „połknął” bakcyla i zakochał się w serii HP, ten zawsze będzie szukał czegoś więcej- szczególnie teraz, gdy seria została zakończona.
Niestety ostatnio źle się dzieje w naszym świecie, brakuje magicznych palców i wsparcia, brakuje nam czarodzieja, który pomoże naszemu Adminowi podsycać magię ŚM. Mamy wielkie plany, wielkie serca, wielkie pomysły. Jedyne, czego nam brakuje, to jeszcze jednego, wielkiego czarodzieja, który dołączy do naszego kręgu.
Dlatego, mówiąc krótko:
Szukamy programisty ze znajomością HTML, CSS, PHP, MySQL, JS (jQuery), który mógłby nas charytatywnie wesprzeć. Gra utrzymuje się na polskim rynku już kilka lat- jest jedną z pierwszych i nadal aktywnych gier, wykorzystujących kanon fabularny świata HP. Projekt nie przyniesie zysku- nie czerpiemy korzyści finansowych z gry, ale umożliwiamy dopisanie tego typu działalności do cv. Możemy także umieścić stosowną informację o współpracy z danym programistą w zakładce na naszej stronie.

Wszystkie pozostałe kochane Robaczki po prostu serdecznie zapraszam, i jednocześnie przepraszam za tak zuchwałą prośbę, napędzaną wielką miłością i przywiązaniem do świata, który wyryłam w sercu.

Pozdrawiam gorąco
Yeniss (Eunika Lethree)

swiat-magii.pl

 

Post Author: TreeCo