BigFarmLOGO

Ogromne zmiany w Big Farm

BigFarmLOGO

Drodzy Gracze, długo czekaliście na ten moment, aż wreszcie nadszedł: Farma Smakosza zmieni się nie do poznania. Poniżej przedstawiamy szczegóły zmian, którymi się z Wami chętnie dzielimy.

Usunięcie zbędnych budynków
Jak wiecie, dodamy do Farmy Smakosza całe mnóstwo nowych budynków. Aby wszystko funkcjonowało sprawnie musimy usunąć część obecnych budynków, które nie będą po zmianach przydatne lub nie zostaną na nowo opracowane. Oczywiście wszystkie dolary zainwestowane w budowę tych obiektów zostaną zwrócone Graczom (łącznie z kosztami rozbudowy).
Wszystkie dekoracje, domy mieszkalne, drugi dom, koziarnia, wieża ciśnień, warsztat oraz oczywiście ogrodzenie wraz z bramą pozostaną nienaruszone. Podobnie, jak wszystkie rozszerzenia powierzchni, które zostały przez Was wykupione.

Nowe obiekty Farmy Smakosza będą (najpierw) następujące:
– Nowa plantacja migdałów
– Plantacja brzoskwiń
– Komposter
– Młyn wodny
– Koziarnia (nowe poziomy)
– Zagroda dla kaczek
– Nowa piekarnia (zamiennik obecnej restauracji)

              

Wszystkie istotne towary, które obecnie znajdują się w oknie zarządzania farmą zostaną automatycznie sprzedane, poza karmą premium dla kóz.
Zmiana obowiązuje wyłącznie produkty pochodzące z Farmy Smakosza, wszystkie pozostałe zostają nietknięte.

Badania sojuszu
Ponieważ znaczna część budynków oraz inwentarza z nim związanych ulegnie drastycznym zmianom, potrzebne będą nowe badania. Nie stracicie jednak postępu obecnych – zachowamy Wasze postępy badań związane z Farmą Smakosza i naniesiemy je na nowe drzewo badań. Jeśli rozwinęliście przestającą istnieć gałąź badań, zostanie ona przeniesiona do nowego systemu badań, dopasowując ją do nowych gałęzi produkcji.

Projekty sojuszu
Projekty będą mogły być realizowane również na nowej Farmie Smakosza, ponieważ na tej farmie pojawią się pewne produkty, wcześniej dostępne wyłącznie na farmie głównej. Ilość wymaganych produktów zostanie dopasowana do nowej sytuacji, jednak dopiero po jednej z naszych późniejszych aktualizacji.
       
Eventy i misje
Podobnie, jak w przypadku projektów, zarówno eventy, jak i misje będą mogły być realizowane również na Farmie Smakosza. Zależnie od poziomu oraz dostępności Farmy Smakosza na Waszych kontach gry, również w tej dziedzinie część liczb może ulegać zmianom.

Zadania
Wszystkie zadania z Farmy Smakosza zostaną dopasowane do nowych produktów i obiektów znajdujących się w grze. Jeśli obecnie wciąż pracujecie nad realizacją zadań, pasujące do nich produkty nie będą dostępne po zakończeniu aktualizacji, a nieukończone zadania zostaną przerwane i zastąpione nowymi. Wszystkie dotychczas uzyskane punkty doświadczenia oczywiście nie zostaną potrącone z Waszych kont gry.

Przyspieszenie budowy
W celu ułatwienia Wam szybszej odbudowy pojawi się w grze specjalny, siedmiodniowy bonus redukujący czas budowy o 50%. Bonus będzie obowiązywał od momentu zakończenia aktualizacji. Nowe budynki będą oczekiwały na Was w sklepie gry, o ile oczywiście będziecie mieli odpowiedni poziom, by je budować.

                 

W Big Farm zagracie na naszym portalu: KLIK

Post Author: TreeCo