campoKickersLOGO

CampoKickers oficjalnym sponsorem drużyny piłkarskiej

campoKickersLOGO

Gra przeglądarkowa CampoKickers.pl, wydana w Polsce przez Mellongames SA, została głównym sponsorem najgorszego, jak na razie w sezonie 2013/14 klubu Mazowsza – UKS „Czerwone Smoki” Brwinów.

W ramach współpracy sponsoringowej marka CampoKickers.pl nabyła prawo do umieszczenia logotypów na strojach meczowych, reklamy na stadionie  oraz do wykorzystywania we własnej działalności promocyjnej oficjalnego herbu oraz materiałów związanych z klubem. Na mocy zawartej umowy właściciel marki Mellongames SA min. wyposażył sekcję seniorów „Czerwonych Smoków” w dwa komplety strojów, które chrzest bojowy przejdą w pierwszym meczu rundy rewanżowej. Klub oraz CampoKickers.pl będą również wzajemnie promować się za pośrednictwem kanałów internetowych oraz mediów społecznościowych.

– Jesteśmy bardzo mocno zmotywowani, by wnieść i wynieść z naszej współpracy jak najwięcej. Przede wszystkim jest nam na naprawdę po drodze. Kto wie, czy nasze doświadczenia nie okażą się pomocne przy opracowaniu kolejnych wersji, po tym jak pierwsza podbije świat? Nasi zawodnicy grali w grę i wszyscy świetnie potrafią się w niej odnaleźć. Znajdują elementy, z którymi spotkali się w realu i chociaż kilku brakuje, to poza rzeczywistością lokalną i tak nie nadają się do fikcji komputerowej, bo są zbyt absurdalne i nikt by w takie rzeczy nie uwierzył. Niepokoi mnie tylko element wybierania sobie prezesa już na samym początku gry, ale amerykańscy uczeni ciągle odkrywają jakieś techniki relaksacyjne i któraś z nich powinna pomóc… – powiedział Mikołaj Sobczak, prezes klubu. Decyzja o współpracy z „Czerwonymi Smokami” to pierwsze offline’owe działanie promocyjne dla gry CampoKickers.pl, promowanej szeroko w Internecie, przez właściciela marki i wydawcę gry Mellongames SA.

– Nasza decyzja może zaskakiwać, ale profil klubu idealnie wpisuje się w tematykę kolejnej gry z naszego portfolio. CampoKickers.pl to unikalny manager piłkarski, w którym rozgrywki toczą się właśnie na poziomie najniższych lig, a gracze prowadzący drużyny muszą zmagać się z podobnymi problemami jak zarządzający Czerwonymi Smokami. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie pozytywnym impulsem w rozwoju klubu – podkreśla Adam Semik, wiceprezes i współwłaściciel Mellongames SA.

CampKickers.pl – to wyjątkowy manager piłkarski, który zaprasza gracza do świata rządzonego przez PRAWDZIWĄ piłkę nożną. Realia gry są osadzone w klimacie rozgrywek polskiej B klasy. Całość okraszona jest nietuzinkowym humorem i zadziorną grafiką. W grę wydaną na początku 2014 roku przez Mellongames SA, we współpracy z developerem Devspire zagrało już ponad 20 tysięcy osób.
[informacja prasowa]
http://www.campokickers.com

 

Post Author: TreeCo