BattleKnightLogo

Wielkanocny event BattleKnight

BattleKnightLogo

Jaskinia, którą ukryto wieki temu została odnaleziona w Grand. Władze Caldean wysłały wielu królewskich zwiadowców by zbadali jaskinię i w związku z tym mamy dla Was kilka ciekawych nowości. W jaskini odkryliśmy dwa nowe stwory. Najpierw napotkaliśmy na opiekuna jaskini, który zwabił naszych zwiadowców w zasadzkę i okazał się niebezpiecznym przeciwnikiem.Prawdziwy skarb znajduje się jednak głęboko w sercu jaskini. To drugi stwór. Wrażliwy na naszą magię . Istoty te były przyjazne i stanęły przy naszych zwiadowcach, by pomóc im w walce z opiekunami jaskini.

Już 17 kwietnia jaskinia w Grand zostanie otwarta dla wszystkich.

Event podzielony będzie na 3 etapy, w których gracz musi zdobyć jaja, wysiedzieć je, a następnie nakarmić potwora. Istota stanie się wtedy jednym z 3 rodzajów spersonalizowanych towarzyszy. Typ towarzysza (ciemny, jasny, neutralny) będzie zależny od karmy gracza, wygląd poznamy w fazie lęgowej, a moc i efekt towarzysza w końcowej fazie karmienia.

Faza 1 – Zdobycie jajka
[spoiler]
Przez pierwsze 7 dni Eventu w Grand pojawi się nowa misja – Jaskinia. Zadaniem Rycerzy będzie jej zwiedzanie.
Pojawi się tam tylko jeden przeciwnik – Strażnik Jaskini, po pokonaniu którego otrzymamy dużą ilość srebra.
Zwiedzanie:
Zwiedzanie jaskini odbywa się poprzez misje . Co 20 punktów wykorzystanych na misję będzie generować się 1 punkt (niezależnie od misji walki Wygrana / Remis / Porażka).
3 punkty = 10 %
6 punktów = 20%
I tak dalej.
Kiedy użytkownik zbada 100% jaskini, otrzyma dostęp do Eventowego Jajka. W menu tawerny zostanie stworzony nowy interfejs o nazwie „Jajko”. Na tej stronie będzie można zobaczyć wszystkie elementy nim sterujące.
Poza Eventowym Jajkiem, podczas misji w Jaskini można będzie zdobyć jaja z zeszłorocznego Eventu Wielkanocnego. Gracze mogą znaleźć 5 rodzajów kolorów jaj (do sprzedania za srebra) i złote jajo (do sprzedania za rubiny).
[/spoiler]
Faza 2 – Wylęganie się jaj
[spoiler]
Ten etap odbywa się w tym samym czasie co pierwszy. Po zdobyciu Eventowego Jajka, pozostałe dni (7 dni od fazy 1) będą zarezerwowane dla opieki nad jajkiem, aż się wykluje. Faza ta decyduje jak istota będzie wyglądać.Gracze będą mogli używać mocy karmy na jajka, aby zmienić ich typ (ciemny, jasny i neutralny). Są 3 etapy rozwoju dla jasnej karmy, 3 do 1 dla ciemnej i neutralnej. Jako bonus, 5 najlepszych Graczy tej fazy otrzymają specjalnego towarzysza.
[/spoiler]
Faza 3 – Karmienie stwora
[spoiler]

Zaraz po zakończeniu fazy 2, wylęgania się jaj, faza 3 będzie trwać 7 dni. Interfejs „Jajko” w tawernie zostanie zastąpiony przez nową stronę dla towarzysza.
Gracze będą mogli znaleźć pożywienie dla ich towarzyszy podczas misji; to jedzenie może być następnie wykorzystywane do karmienia nowego zwierzaka.
Istnieje 7 różnych etapów i 4 możliwości zdolności, jakie towarzysz może uzyskać. Moc każdego zwierzaka zwiększa się z każdym etapie .
[/spoiler]

               

http://pl.battleknight.gameforge.com/

Post Author: TreeCo