TheWestLOGO

Świąteczna rozgrywka w The West

TheWestLOGO

Nadchodzi Wielkanoc a to oznacza, że czterech łotrów: Big Fred, Van Cliff, Brinson i Westwood, powraca na kolejną wielkanocną rozgrywkę.

Ponownie możecie pojedynkować się z tymi czterema bandytami. Z jednym za darmo, z pozostałymi odpowiednio za 25, 150 i 800 bryłek. Z każdym można się pojedynkować raz na 8 godzin. Możecie jednak skrócić ten czas za 25 bryłek, bądź 500 wielkanocnych jajek. Bandyci nie są silnymi przeciwnikami. Jednakże, jeśli przegracie, możecie ich zaatakować za darmo po 8 godzinach lub przekupić bandytę i otrzymać nagrodę natychmiastowo. Pojedynkując się z bandytami nie tracicie punktów życia, tak więc nie musicie się martwić o omdlenia. Cztery nowe zestawy zostały utworzone z okazji rozgrywki: trzy z nich są nagrodami za wygranie pojedynków rozgrywki, jeden jest nagrodą za pobicie bandytów pewną liczbę razy.

     
Jajka wielkanocne są podobne do serc, które zbieraliście podczas Walentynek. Możecie je zebrać wykonując czynności takie jak prace, pojedynki, lub otrzymać od przyjaciół. Jajek używamy do zredukowania czasu oczekiwania na kolejny pojedynek.

Na koniec wydarzenia gracz z najdłuższym pasmem wygranych pojedynków otrzyma specjalny zestaw „Para i Punk”. Swoją aktualną rangę oraz postęp osoby, która jest na pierwszym miejscu na danym świecie, możesz zobaczyć na dole okienka rozgrywki. Jeśli przegrasz pojedynek, możesz ocalić swoją passę wygranych pojedynków przez przekupienie bandyty. W przeciwnym wypadku twoja passa zostanie zresetowana do zera. Rozgrywka wielkanocna zakończy się 4 maja o 23:59.

http://www.the-west.pl/

Post Author: TreeCo