drakensangLogo

Koniec botów w Drakensang Online

drakensangLogo

To już koniec botów w Drakensang Online. 6 tysięcy postaci zostało zbanowanych za używanie nieodpowiedniego oprogramowania w grze. Ponaddto firma przedstawiła nowego członka ekipy, który zajmie się jej prowadzeniem.

„Nazywam się RickTalrok, syn Aniela. Powierzono mi zaszczytne zadanie poprowadzenia ekipy Drakensang Online do nieporównywalnej z niczym sławy! Pierwszym z moich sławetnych czynów będzie pokonanie i przepędzenie precz zombie, znanych gdzieniegdzie również pod nazwą “graczy-botów”. Nie jest to łatwe zadanie, gwarantuję Wam jednak, że nie zdążycie jeszcze przeczytać tych słów, a ja już przepędzę wszystkich wykrytych „graczy-botów” z przepięknych krain Dracanii… NA WSZYSTKIE CZASY!
Myślicie może, że to cud? W rzeczy samej! Ten cud będzie się jednak w tajemniczy sposób powtarzał w regularnych odstępach czasu. Jeżeli zatem Wasze konto Wam miłe, wiedzcie, że nadeszła pora fair play, czyli uczciwej gry.
Wystarczająco już dużo powiedziałem o sobie samym i swoich czynach, teraz kolej na Was. Niezależnie od tego, czy jesteście nowicjuszem, pnącym się w górę poszukiwaczem przygód na średnim poziomie, czy też w pełni wyposażonym, ale znudzonym bohaterem! Moja ekipa i ja ciężko pracujemy nad usuwaniem największych problemów Dracanii, nękających bohaterów na wszystkich poziomach. Niezależnie od tego mamy w zanadrzu tajne plany epickich wręcz rozmiarów, które zaprą dech w piersiach bardziej wrażliwym spośród Was! W potocznym języku plany te są zwane również „rozkładem jazdy”, co z uwagi na lichy stan ulic i dróg w Dracanii, brzmi bardziej niż ironicznie.
I chociaż nie mogę się jeszcze z Wami podzielić wiedzą na temat tych planów, to zdradzę Wam jednak już teraz, że obniżymy nieco presję codziennej walki o nowe poziomy i ukształtujemy grę pod wieloma względami tak, aby stała się bardziej sprawiedliwa i interesująca.”

http://www.drakensang-online.pl/

Post Author: TreeCo