MyLittleFarmies

My Little Farmies od dziś w polskiej telewizji

MyLittleFarmies

Producent i wydawca darmowych gier przeglądarkowkych Upjers rozpoczął dziś w polskiej telewizji wielką kampanię reklamową dla swojej farmerskiej gry My Little Farmies. Od startu polskiej wersji językowej gra zdobyła już dziesiątki tysięcy zachwyconych fanów.

W sielskiej farmerskiej grze zajmujesz się sadzeniem i uprawą rośli, hodujesz zwierzęta gospodarskie, budujesz manufaktury i warsztaty różnego rodzaju. Pierwsi farmerzy w polskiej wersji językowej gry rozbudowali już swoje farmy do rozmiarów imponujących osad! Aby zaprezentować piękną idyllę gry przeglądarkowej nowym potencjalnym graczom w Polsce, Upjers emituje reklamę gry w różnych stacjach telewizyjnych. Dzięki temu widzowie mogą zapoznać się z wieloma funkcjami gry takimi jak hodowla przesłodkich zwierzaków czy też kompleksowe łańcuchy produkcyjne.

{youtube}2TCntod3BlE{/youtube}

My Little Farmies (https://pl.upjers.com/my-little-farmies) jest symulacją ekonomiczną, której akcja rozgrywa się w średniowiecznej osadzie wiejskiej. W świecie Farmisiów gracze mają możliwość zapoznania się z rustykalnym życiem na wsi. Wiatrak w malowniczym młynie kręci się tu nieznużenie, a zaaferowane swoją rolą kury składają jaja. Wszystkie postaci w grze są animowane co dodaje jej szczególnego uroku. W krainie farmerów każdy może dowieść swojego talentu jako zarządca własnej idealnie prosperującej farmy.

Post Author: TreeCo