myfreezoologo

Dzień Mamy w My Free Zoo

myfreezoologo

Upjers, twórca między innymi Wolnych Farmerów i Zielonego Imperium poinformowało o starcie eventu z okazji dnia Mamy w swojej symualcji zoo.  Event trwa od 07.05.2014 do 14.05.2014.

Zamieńcie swoje ogrody w morze kwiatów dekorując je fantastycznymi dekoracjami takimi jak kwiaty hibiskusa w różnych kolorach, romantyczną sadzawką ogrodową czy okazałą fantanną żabi król i gromadźcie dzięki temu płatki kwiatów.Jeśli uda Wam się zgromadzić wystarczającą ilość płatków do zakończenia zabawy w środę 14.05. godz. 11:59 to otrzymacie w nagrodę miodożera, albo nawet parkę do hodowli! Miodożery w My Free Zoo czują się doskonale na wybiegach łąka, skały i las.

                                  

Ale to jeszcze nie wszystko! Jeśli w ubiegłym roku nie udało Wam się zdobyć kapucynki to w tym roku macie kolejną szansę na uzupełnienie swojej kolekcji zwierząt w akcji Dzień Mamy.d dziś w sklepie zoo znajdziecie nowy rodzaj dekoracji specjalnie z okazji Dnia Mamy. Udekorujcie nimi swoje ogrody i gromadźcie punkty dekoracji w postaci płatków. Im więcej płatków uda Wam się zgromadzić do końca trwania zabawy 14.05.14 godz. 11:59 tym wartościowsze nagrody otrzymacie na jej zakończenie!

           

http://www.myfreezoo.pl/

Post Author: TreeCo