uptasiaLOGO

Uptasia świętuje koniec fazy open beta

uptasiaLOGO

Producent i wydawca ulubionych gier przeglądarkowych Upjers zadecydował o zakończeniu wersji open beta dla gry ukryte przedmioty online Uptasia.  Wypuszczenie stabilnej wersji gry świętowane jest należycie nowiusieńkim budynkiem produkcyjnym „Atelier artysty” oraz nową funkcją w grze – poławianie ryb.

 

Od czasu startu gra Uptasia zachwyca nostalgiczną atmosferą coraz większą wspólnotę fanów. Oprócz polskiej wersji językowej dostępna jest również niemiecka, francuska, a od dziś także i rumuńska wersja gry. Gra przeglądarkowa Uptasia porywa graczy w podróż do XIX wieku. Przepiękne tereny i malownicze krajobrazy stoją do dyspozycji wszystkich zainteresowanych, a spełnienie marzenia o doskonale prosperującym imperium gospodarczym jest w zasięgu ręki. Paleta budynków produkcyjnych w krainie Uptasia jest nader bogata: począwszy od piekarni, przez kwiaciarnię, złotnika czy też kapelusznika, od rana do nocy można tu wytwarzać towary i sprzedawać je licznym kupcom. Sercem symulacji ekonomicznej są czarujące obrazki przypominające stylem dziewiętnastowieczne pejzaże, na których gracze poszukują ukrytych przedmiotów. Podczas gry w obrazki każdy ma okazję dowieść swojego sokolego oka: w wyznaczonym czasie należy odnaleźć różnego rodzaju przedmioty, odkryć różnice między obrazkami lub na podstawie obrazków rozgryźć zagadki.
 

Kolejną niespodzianką z okazji oficjalnego wypuszczenia gry jest możliwość łowienia ryb. Osiedleńcy zamieszkujący krainę Uptasia mogą od dziś udać się na połowy do Księżycowej Zatoki lub na Tęczową rafę i zarzucić sieci. Złowione delikatesy nie będą jednakże sprzedawane kupcom, lecz wędrują bezpośrednio do brzuszka kotka Adindy, który czeka już na targu na pieszczoszki i jedzonko. Ponadto od dziś kolonizatorzy mogą poszukiwać przedmioty w uroczym „Atelier artysty”. Gra Uptasia jest strzałem w dziesiątkę dla wszystkich fanów symulacji ekonomicznych i zagadek obrazkowych. Nowa gra przeglądarkowa Upjers zachwyca grafikami wysokiej jakości i bogactwem funkcji. W grę ukryte obrazki online Uptasia można grać za darmo na https://pl.upjers.com/uptasia.

Post Author: TreeCo