UpjersLOGO2

[Na Szybko] Kilka ciekawych informacji z gier Upjers

UpjersLOGO2

Specjalnie dla was, zebrałem kilka informacji które pojawiły się ostatnimi czasy na forach Upjers. Były one „za małe” na pełnoprawne newsy. W tym krótkim strzeszczeniu ostatnich wydarzeń dowiecie się m.in co czeka gre Brave Little Beasties w przyszłości oraz…przeczytacie o nowej grze która ukaże się po Polsku.

Zacznijmy może od tych złych informacji.

Gra Brave Little Beasties przestała być rozwijana,  dosłownie przed chwilą jeden z administratorów napisał krótkie oświadczenie:

„Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe zgłoszenia poprawek. Dnia wczorajszego otrzymaliśmy jednakże informację, że gra Brave Little Beasties najprawdopodobnie nie będzie już rozwijana, w związku z czym z powodu braku aktualizacji nie będą również aktualizowane pliki językowe.

Szkoda, przecież ta gra była jedną z ładniejszych gier w przeglądarce. Następną smutną informacją jest zamknięcie gry Rakard Kingdoms. Choć w tym wypadku nie ma się czemu dziwić, ponieważ na Polskim rynku mamy mnóstwo lepszych strategii.

Czas na lepsze wiadomości 😉

W jednej  z najpopularniejszych gier Upjers czyli w Torpi,  został zrestartowany pierwszy świat gry, tak więc jeśli jesteś nowym graczem szukającym ciekawej i rozbudowanej strategii na te upalne majowe dni to właśnie ją znalzłeś.

No i na koniec, najlepsza informacja  dnia dzisiejszego. Gra Undermaster, już wkrótce zostanie wydana w języku Polskim. Lepsza wersja Goblin Kepper wystartuje wciągu kilkunastu najbliższych dni.

Post Author: TreeCo