RailnationLOGO

Podbij Stany Zjednoczone z Rail Nation!

RailnationLOGO

Legendarne Stany Zjednoczone – kraj nieograniczonych możliwości. Zobacz z bliska pojedynek Wschodu z Zachodem w nowym scenariuszu USA Rail Nation. Wybierz jedną z dwóch frakcji i postaraj się zdobyć dominację w amerykańskiej sieci kolejowej. Trasa została wytyczona i od teraz wszyscy gracze mogą podbić Amerykę w darmowej grze przeglądarkowej Rail Nation.

 

W celu odtworzenia autentycznej atmosfery, mapa jest wzorowana na prawdziwym obrazie USA. Umieszczono na niej 50 prawdziwych miast oraz szereg znanych miejsc, będących wierną kopią oryginałów, co oddaje cały urok Stanów. Należą do nich między innymi Golden Gate Bridge, Statua Wolności, Góra Rushmore i Wielki Kanion.

 
Specjalnie dla scenariusza USA szereg oryginalnych, trójwymiarowych modeli lokomotyw został zastąpiony przez lokomotywy amerykańskie. 14 nowych pojazdów zostało wymodelowanych i renderowanych tak, aby jak najlepiej oddać rzeczywistość. Nowy ekran kupna lokomotyw, który został całkowicie przeprojektowany dla scenariusza USA, pozwala zobaczyć lokomotywy w wysokiej rozdzielczości w wersji pełnoekranowej. Możliwe jest teraz także kupno wielu lokomotyw jednocześnie, a gracze mogą wybrać spośród 36 dodatkowych wersji kolorystycznych lokomotyw, dzięki czemu mogą zróżnicować swój tabor i nadać mu indywidualny charakter. Wszyscy grający na klasycznych serwerach Rail Nation mogą także kupić lokomotywy USA, a raz kupiona wersja kolorystyczna lub alternatywna seria produkcyjna pozostaną odblokowane także w kolejnych rundach gry.

 
Wielki pojedynek Wschód-Zachód to najważniejsza część scenariusza USA. Dwie frakcje – wschodnia (Atlantic Railway) i zachodnia (Pacific Railroad) walczą o dominację. Na początku gry każdy gracz wybiera frakcję, w której pozostanie do końca rundy gry, a miasta podzielone są równo na obie frakcje, w zależności od położenia na mapie. W trakcie gry każde miasto może zostać przejęte przez wrogą frakcję, jeśli zdobędzie ona przewagę w dostawach towarów. Im więcej przejętych miast i im wyższe poziomy miast kontrolowanych przez frakcję, tym więcej punktów dostaje drużyna. Na końcu pojedynek rozstrzygany jest przez liczbę zdobytych punktów. 11 magazynów rozmieszczonych na całej mapie dostarcza graczom nowych strategicznych możliwości. Magazyny przyjmują (i pozwalają przesyłać dalej) każdy typ towaru, który został odblokowany.
 
Wiele z nowych funkcji dostępnych jest nie tylko dla graczy scenariusza USA Rail Nation, ale także dla tych, którzy grają w klasyczną wersję gry. Na przykład lista pociągów została zmodyfikowana, aby ułatwić graczom jej obsługę. Serwisowanie jest teraz dużo prostsze, a posiadacze konta PLUS mogą kupić wiele lokomotyw jednocześnie. Parametry wszystkich lokomotywych zostały dogłębnie przeanalizowane i lepiej zbalansowane, dokonano też niewielkich zmian w rozgrywce finałowej.
Zainteresowani gracze mogą zarejestrować się na:play.rail-nation.com, aby poczuć dym z potężnych lokomotyw parowych lub powiew powietrza pędzących pociągów elektrycznych.

Post Author: TreeCo