generalsofwarLOGO

Generals of War

generalsofwarLOGO

Zmień historię pierwszej wojny światowej! Weź udział w pierwszym z wielkich konfliktów XX wieku, wojnie, która na zawsze zmieniła rozumienie wszystkich wojen. Przygotuj swoją armię dobrze: zadbaj o ich wyszkolenie oraz uzbrojenie i obserwuj upadek epoki, gdy będziesz sięgał po zwycięstwo w Generals of War.

 

W czasie tej niesamowicie zajmującej rozgrywki osadzonej w realiach I WŚ będziesz miał okazje zmierzyć się nie tylko z różnorodnymi zadaniami, ale także z ambicjami innych graczy. Dynamiczny system walk pozwoli ci w czuć się w sytuację żołnierzy, a ciągłe zagrożenie atakami ze strony innych graczy wymusi naukę szybkiego reagowania, taktycznego myślenia i tworzenia strategii. Na pewno nie będzie to proste: toczenie wojen to skomplikowane zadanie. Twoim zadaniem, jako przywódcy, będzie nie tylko inspirowanie żołnierzy w bitwie, ale też zapewnienie równowagi gospodarczej i dyplomatycznej. Wojny kosztują, twoja gospodarka będzie więc musiała działać prężnie, by zapewnić ci stały, pełny dopływ surowców niezbędnych do budowy i utrzymywania armii.
  
Jaki więc styl walki wybierzesz? Będziesz samotnym wilkiem, czy dołączysz do sojuszu? Skupisz się na dyplomacji i rozbudowie, czy na szybkich, efektownych atakach? Nie zwlekaj i już dziś sprawdź to Generals of War!

                                           reflinkLOGO

Post Author: TreeCo