MyLittleFarmies

Pierwsze urodziny My Little Farmies

MyLittleFarmiesMy Little Farmies obchodzą hucznie swoje pierwsze urodziny.  Producent i wydawca gier przeglądarkowych Upjers zaprasza wszystkich graczy My Little Farmies na sześciodniowy maraton prezentów.

 

Aby stworzyć odpowiednie kulisy dla wielkich urodzinowych obchodów, przyda się każda dekoracja, zwierzak czy też budynek produkcyjny ozdabiający średniowieczną farmerską osadę. Dlatego też niespodzianki w codziennych brązowych boosterach są doskonałą okazją na zdobycie części kart lub nawet całych kart podczas logowania do gry. Z okazji pierwszych urodzin Upjers daje w prezencie wszystkim graczom My Little Farmies, którzy od dziś będą codziennie logowali się do gry, zamiast brązowego o wiele bardziej wartościowy srebrny booster zawierający rzadkie karty. Kto zaloguje się przez trzy dni z rzędu, ten od czwartego dnia do końca akcji otrzyma przy logowaniu złoty booster, co dla wszystkich pilnie logujących się do gry Farmisiów oznacza trzy srebrne i trzy złote booostery!
milfnews
Ponadto od dziś w boosterach można otrzymać również  gorąco pożądane karty szkockiej krowy wyżynnej oraz halloweenowej świnki. Żadnego z tych rzadkich gatunków zwierząt nie można nabyć w sklepie. Zwierzątka uzbierane z kart można naturalnie hodować na swojej farmie.

                                          reflinkLOGO

Post Author: TreeCo