upjersLOGO

Jesienne eventy w My Free Zoo i My Little Farmies

upjersLOGO

Twórca i wydawca znanych gier przeglądarkowych upjers, zwiastuje w swoich grach nadejście pięknej jesieni dwoma iście barwnymi eventami. W My Free Zoo i My Little Farmies gracze mogą zbierać jabłka i zdobywać wspaniałe nagrody.

 

Wraz z nadejściem kalendarzowej jesieni w dwóch grach przeglądarkowych upjers pojawią się okolicznościowe eventy. I tak w My Free Zoo zarówno zwiedzający jak i zwierzęta będą mogli nacieszyć oczy fantastycznymi, jesiennymi krzewami i drzewami. Paleta barw liści sięga od magenty przez karminową czerwień, aż po piękne złoto. Takie barwy ogrodów napełnią niejednego gościa sentymentem i melancholią. Wóz drabiniasty pełen lśniących pomarańczowych dyń czy jesienny staw, to tylko niektóre z uroczych atrakcji zdobiących ogrody. 

Dodatkowo gracze My Free Zoo mogą poczęstować zwiedzających zdrowymi witaminami, a to dzięki sprzedawcy owoców będącym częścią jesiennych dekoracji.
Również do My Little Farmies dotrze jesienna aura. Farmisie także będą dekorować swoje średniowieczne osady nadając im jesiennego polotu. Kolby kukurydzy, jesienne anemony oraz latarnie dopełnią uroku i tak już barwnych farm. Dzięki nowym dekoracjom dostępnym w obu eventach gracze będą mogli gromadzić jabłka. W zależności od ilości uzbieranych w czasie trwania zabawy jabłek gracze będą otrzymywać na zakończenie eventów wypasione nagrody. W My Free Zoo będzie to parka indyków oraz dodatkowo możliwość otrzymania hien będących nagrodą w ubiegłym roku.

Z kolei w My Little Farmies czeka na farmisiów chatka poszukiwaczy trufli. Jest ona tzw. cudem świata produkującym ten niezwykły rarytas z którego można produkować masło, ser oraz olej truflowy.

Post Author: TreeCo