fantasyelevenLOGO

Zapowiedź gry Fantasy 11

fantasyelevenLOGO

Fantasy 11 jest przeglądarkową grą, w której Gracz ma możliwość poprowadzenia kariery swojego piłkarza w wirtualnym świecie .Gra nie jest managerem piłkarskim – tutaj to 11 piłkarzy prowadzonych przez 11 realnych graczy tworzy ze sobą klub i każdy z osobna ma wpływ na to jakim wynikiem będą kończyć się mecze.

Rozgrywka skupia się wokół regularnych treningów, wykonywanych wg ułożonych wcześniej planów przez indywidualnego trenera. Zadaniem gracza jest utrzymywanie możliwie najwyższej formy i cykliczności swoich treningów, co bezpośrednio przekłada się na wyniki podczas rozgrywanych spotkań.

Poza codziennym dbaniem o wykonanie treningu Gracz ma do dyspozycji zestaw 100 Kart Kolekcjonerskich, które dają wymierne korzyści w postaci dodatkowych Umiejętności, Euro czy Punktów Energii na kolejne treningi.
Profity, które możemy otrzymać są stałe oraz czasowe. Rozwojem kariery zawodnika zajmuje się zatrudniony Manager: dba o załatwianie sponsorów, o ciekawe oferty pracy dla zawodnika czy też zadania za których wykonanie Gracz otrzyma dodatkowy bonus.

Na gracza czekają codziennie mecze ligowe, a co lepsi ze swoimi klubami wezmą udział w rozgrywkach o mistrzostwo kraju lub nawet o puchar Ligi Mistrzów. Emocje gwarantowane – o wszystko zadba silnik 2D, stworzony na potrzeby gry

Gra dedykowana jest zarówno do zapaleńców, którzy mogą spędzić godziny przed komputerem – jak i dla tych, którzy chcą zajrzeć tylko na chwilę, a mimo to grać przez cały czas na wysokim poziomie.

Start gry przewidziany jest na Jesień 2014, a jej twórcy mają na swoim koncie m.in grę Football Team, więc możecie spodziewać się solidnie wykonanej gry, która przypadnie do gustu każdemu fanowi piłki nożnej.

                                         reflinkLOGO

Post Author: TreeCo