NemexiaLOGO

Nemexia od dziś w wersji 5.0

NemexiaLOGO

Ewolucja zakończona. Przeżyłeś Apokalipsę i dostąpiłeś Odkupienia. Nowy rozdział w historii Nemexii jest jeszcze do napisania. Po raz pierwszy w historii tej grozy możesz konkurować z graczami z odległych światów bez opuszczania swojej galaktyki.

Prezentujemy wam Galaktyczną Arenę, wspaniałe miejsce dla międzygwiezdnych walk. Teraz możesz przetestować swoje strategie przeciwko tysiącom nowych wrogów. Wystarczy wysłać swoje statki i poczekać na grę – mecz. Każda wygrana bitwa pozwoli na wspinaczkę w nowym rankingu specjalnego turnieju oraz zostanie nagrodzona nową walutą. Pozwoli ona na naprawę niektórych z utraconych jednostek w Centrum Naprawczym.

Będziesz świadkiem kompletnej przebudowy obecnego systemu turniejów. Każdy turniej zostanie podzielony na trzy Ligi: Brązową, Srebrną oraz Złotą. Dziesięciu najlepszych graczy każdej Ligi otrzyma unikalne nagrody w różnych turniejach. Jeśli zdobędziesz jedno z trzech najlepszych miejsc w Złotej Lidze, to otrzymasz także przedmiot Legendarnego Admirała lub unikalny obrazek planety.

                                              reflinkLOGO

Post Author: TreeCo