swiatmagii

Świat Magii powraca w nowej odsłonie

swiatmagii

Długi czas nas nie było – i dzięki tej przerwie zrozumieliśmy ile dla nas znaczył Świat Magii, więc postanowiliśmy znowu nad nim popracować i powrócić. Motywem przewodnim naszego powrotu jest feniks – ŚM podobnie jak on odradza się z popiołów, po całkowitym zniszczeniu.

Pragniemy, aby gra stała się takim miejscem jakim była kiedyś, gdzie skupiało się mnóstwo ludzi z jedną miłością – miłością do sagi Rowling, jej bohaterów i przedstawionego świata.

Teraz mamy masę nowych pomysłów, które będziemy realizować po kolei w miarę naszych możliwości. Mamy odświeżony skład, a w grze pojawiło się kilka nowości, które powinny urozmaicić dalszą grę i przebywanie z nami.

Zmieniony wygląd gry nadał jej świeżości i mamy nadzieję, że się Wam spodoba. Ciężko pracowaliśmy, byście mogli ponownie zawitać w progi ŚMowej rzeczywistości. Gracze również będą mieli możliwość rywalizacji między sobą, co z pewnością zainteresuje fanów gry, a przede wszystkim zachęci ich do aktywnego rozwoju swojej postaci mechanicznej – no bo wiadomo… im lepsze statystyki, tym więcej frajdy!

 

Zmian doczekały się także regulaminy, z którymi lepiej poznać się wcześniej – by uniknąć nieprzyjemności. Nie zaostrzyliśmy ich, wręcz przeciwnie. Postaraliśmy się, by zarówno Wam jak i nam było luźniej i weselej. A w regulaminie klimatycznym – jeśli się dobrze wczytacie – pojawiło się kilka fajnych możliwości! Więc gracze klimatyczni niech zacierają łapki, udzielają się jak najwięcej i łapią Punkty Klimatu, a potem niech korzystają w pełni z tego co im oferujemy.

 

Dodatkowo zmieniliśmy trochę fabułę rozgrywki fabularnej, cofnęliśmy ją do czasów, gdy w szkole wprowadzono Turniej Trójmagiczny, a więc będzie się działo w najbliższym czasie – szczególnie, że gracze zyskają możliwość prowadzenia postaci uczniów z Beauxbatons oraz Durmstrangu.

 

Także jest do czego wracać i liczymy, że wspólnymi siłami odbudujemy to co przez lata udało się wypracować.

 

Link do gry: https://swiat-magii.pl/

Post Author: TreeCo