WarGame-1942logo

Wargame1942

WarGame-1942logo

W realistycznej grze przeglądarkowej Wargame 1942 staniesz przeciwko wojskom aliantów i państw Osi oraz innym graczom, których ambicje i strategie mogą nieoczekiwanie pokrzyżować Twoje plany. Tylko od Ciebie zależy, jaką taktykę wybierzesz. Pokonasz wrogów w wojnie błyskawicznej, czy postawisz na cierpliwe wyniszczenie ich zasobów? Staniesz sam przeciwko licznym armiom, a może dołączysz do chroniącego Cię sojuszu? Czy jeśli konspiracja nie jest Ci obca, wybierzesz drogę spisku i przejęcia kontroli nad wrogim blokiem militarnym, udając jego sojusznika? A może wierzysz w honor i szczerość ponad wszystko? Wybór strategii będzie należeć do Ciebie.

Twój kraj w trudnych czasach będzie potrzebował nie tylko boga wojny, ale również mądrego przywódcy, który prócz taktyki zajmie się gospodarką i dyplomacją. Dlatego zostanie Ci oddana władza nad polityką wewnętrzną – zabezpieczaniem granic, finansami czy subwencjami na badania naukowe. W śmiertelnej rozgrywce pokierujesz nie tylko starciami militarnymi, ale umocnisz kraj i jego finanse. Siła gospodarki może przechylić szalę zwycięstwa na Twoją stronę i wynieść Cię na szczyty rankingu.
{ppgallery}

wargame1942-3-1

wargame1942-2wargame1942-3
{/ppgallery}
Zawalcz o wszystko, co w życiu ważne. Zniszcz stojących na Twojej drodze wrogów. Wykorzystaj wojska i szpiegów przeciwko tysiącom innych graczy i wyjdź ze starcia zwycięsko! Zawalcz o potęgę i dołącz do grona najsilniejszych! Zmień historię świata – dopisz do niej siebie.

                                  reflinkLOGO

Post Author: TreeCo