polwarsLOGO

Ropa w Polwars

polwarsLOGO

W pewnym mieście, gdzieś na zachodzie kraju została przejęta przez łapczywych urzędników część rurociągu. A w rurociągu płynie cenna ropa… Nie pozostaje Wam nic innego, jak tylko każdego dnia mozolnie zmagać się z urzędnikami i odbierać im każdą kropelkę tego czarnego złota. Już często pokazywaliście, że jesteście przeciwko lenistwu i nieuczciwości, więc i tym razem nie powinno być problemu, by pokazać urzędnikom gdzie raki zimuja. W tym celu musicie udać się na przedmieścia miasta i sprobować przedostać się na chroniony rurociąg.

 

Gdy sie to Wam uda, otrzymacie ropę i inne rzadkie przedmioty. Ale pamiętajcie, że walki o rurociąg wymagają od Was pewnych umiejętności: odpowiedniego dobioru przedmiotów na slotach oraz poprawnego jedzenia dopingu, dlatego do walk sa dopuszczani gracze od dziesiątego poziomu w górę.
                    
W związku z wzmożonym wydobyciem ropy, nasza jedyna Fabryka, która do tej pory bez sukcesu próbowała odzyskać zagubioną nanotechnologię, zdecydowała się na nowa gałąź rozowoju – przemysł rafineryjny.
      
Co będzie produkowane w Rafinerii tego jeszcze nikt nie wie. Prawdopodobnie wszystko 🙂 Ale krążą słuchy, ze nikt nie będzie zajmował się jakimiś drobnymi sprawami: benzyną, plastikiem czy asfaltem.

                                                   reflinkLOGO

    

Post Author: TreeCo