AnnnoOnlineLOGO

Anno Online

AnnnoOnlineLOGO

Anno Online jest przeglądarkową grą strategiczno – ekonomiczną, która pozwala na budowanie i rozwój miast z epoki stylizowanego średniowiecza. Pobranie gry na komputer nie jest wymagane; złożoną symulację miast możesz doświadczyć bezpośrednio w swojej przeglądarce!

Anno Online podtrzymuje tradycyjna głębie ekonomiczną która jest znakiem rozpoznawczym uhonorowanej wieloma nagrodami serii Anno i zachęca graczy do zarządzania miastami w stopniu nigdy nie spotkanym w żadnej grze przeglądarkowej.
{ppgallery}

annoonline1-1anno2anno3

{/ppgallery}
Kluczowym elementem tej gry jest główna wyspa gracza, gdzie podwaliny Twojego handlowego imperium zostaną ustanowione. Poprzez zaspokajanie potrzeb Twojego społeczeństwa, konstruowanie nowych budynków i zarządzanie produkcją dóbr, odblokujesz nowe budynki i stawisz czoła nowym wyzwaniom momencie gdy żądania Twojej populacji i nawyki żywieniowe będą stale się rozwijać. Wkrótce, jedna wyspa nie będzie wstanie zaspokoić wszystkich potrzeb i będziesz musiał odkrywać i rościć sobie prawo do innych wysp oraz łączyć je morskim szlakiem handlowym ze swoja główną wyspą. Po raz pierwszy w serii Anno gracze będą mieli możliwość stać się częścią olbrzymiego imperium oraz gromadzić się w potężnych gildiach (zbiorowiska, zebrania, stowarzyszenia, cechy rzemieślnicze), aby działać na rzecz wspólnych celów i szerokiego wachlarza misji.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo