elvenarLOGO

InnoGames ujawnia szczegóły rozgrywki w Elvenar

elvenarLOGO
 Studio InnoGames zaprezentowało dzisiaj przykładowe grafiki oraz informacje dotyczące rozgrywki w swojej nadchodzącej grze strategicznej w stylu city-builder – Elvenar. Nowe informacje pozwolą lepiej zrozumieć różnice pomiędzy grywalnymi rasami: ludźmi oraz elfami, dzięki czemu gracze zdecydują, który styl bardziej im odpowiada. W nowym filmie InnoGames po raz pierwszy można zobaczyć sceny z gry oraz posłuchać Geme Designera Timona oraz Artysty UI Olivera opowiadających o tym, w jaki sposób Elvenar będzie się wyróżniał zarówno pod kątem rozgrywki i wyglądu.

Jedną z różnic pomiędzy rasami jest ich podejście do otaczającego je świata. O ile elfy żyją w pełnej harmonii z naturą, to dla ludzi jest ona jedynie jednym zasobów i budulcem. Budynki powstałe zgodnie z tą ideą będą składały się z hałd kamieni przeplatanych metalowymi elementami. Tworząc nowe budowle, gracze będą musieli wybierać spośród konstrukcji mieszkalnych, kulturalnych oraz tych, pełniących funkcje produkcyjne, takich jak unikalne domy, które oferują dodatkowe możliwości. Większość z dostępnych gmachów będzie miała aż 15 poziomów ulepszeń, co sprawi, że wraz z wzrostem ich funkcjonalności, zmianom ulegnie także ich wygląd.

{youtube}dgSljHP8CNs{/youtube}

Elvenar to strategia MMO od InnoGames, osadzona w egzotycznym świecie fantasy. Mając za zadanie stworzenie prosperującego miasta, gracze wybiorą jedną z ras: elfów lub ludzi. Wybór będzie miał wpływ na to, jak będzie wyglądało miasto oraz jego mieszkańcy, oraz jakie jednostki je zasiedlą. Elvenar zadebiutuje jako gra przeglądarkowa, ale planowane są także edycje mobilne. Zamknięta beta gry rozpocznie się w styczniu 2015. 

{ppgallery}

elvenar1-1elvenar2-2elvenar3-3

{/ppgallery}
Poza zarządzaniem zasobami, ulepszaniem budynków i zdobywaniem nowych zdolności, gracze będą musieli przywiązywać wagę do mapy. To właśnie tu rozpoczną interakcje z innymi graczami, rozpoczną zwiad nowych prowincji czy zdobędą potężne relikwie za walkę z postaciami niezależnymi. Walki w Elvenar rozgrywają się na zróżnicowanych terenach stworzonych z trójwymiarowych sześciennych pól – hexów. Strategiczne bitwy, w których bierze udział do 20 różnych potworów i typów jednostek, są także animowane w 3D, dzięki czemu starcia stają się jeszcze ciekawsze.

Post Author: TreeCo