wolnifarmerzylogo

Śnieżne wykopki nastały w Wolnych Farmerach

wolnifarmerzylogo

W Wolnych Farmerach rozpoczeły się wielkie śnieżne wykopki. Aż do niedzieli 28. grudnia możecie na planszy gry odśnieżyć 10 pól. Przy odrobinie szczęścia podczas odśnieżania wykopiecie wspaniałe prezenty na półkę, wśród nich animowaną szuflowcę.

Tutaj nie da się przegrać, bowiem pod każdą zaspą śniegu kryje się prezent, albo nagroda pocieszenia. Dzięki temu znajdziecie nie tylko prezenty, ale również produkty, farmotalary. Za znalezienie wszystkich ukrytych przedmiotów otrzymacie nawet 2,5% punktów brakujących wam do następnego poziomu. Jeśli się wam  poszczęści i znajdziecie przysypany śniegiem krążek hokejowy otrzymacie na swoja półkę na ranczo szuflowcę, a za znalezienie 6 krążków jej animowaną wersję!

 

Poniżej kilka zasad panujących podczas eventu:

Przedmioty tego samego rodzaju są zawsze ze sobą połączone. To oznacza, że przedmioty mogą znajdować się albo w pionowym albo poziomym położeniu. Jeśli na przykład znajdziecie narty to kolejna para nart znajdować się będzie na polu obok. W śnieżne wykopki możecie grać raz dziennie, a każdego dnia macie 10 gratisowych prób na znalezienie ukrytych przedmiotów. Każda dodatkowa próba kosztuje 1 monetkę. Jeśli uda Wam się trafić na ukryty przedmiot wówczas gratisowa próba nie jest odciągana. Ta zasada dotyczy również prób za 1 monetkę, jeśli uda Wam się trafić w ukryty przedmiot monetka nie jest odciągana. Jeśli uda Wam się znaleźć przedmioty tego samego rodzaju otrzymacie nagrodę w postaci farmotalarów. Nie przegapcie takiej okazji na zgarnięcie punktów i nagród. Zaloguj się jeszcze dziś do Wolnych Farmerów.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo