GoblinKepperLOGO

Event Świąteczny w Goblin Keeper

GoblinKepperLOGO

Twoje lochy zamienią się w imprezową pieczarę! Podczas tego święta znajdziesz w shopie nowe instrukcje wytwarzania garów pełnych złota! Pognaj do końca (a może początku?) tęczy i zwędź skarb Leprechaunów!

Postawcie w swoim lochu upiorny świąteczny posąg! Kolumna gargulca kosztuje teraz przez krótki czas jedynie 39 zamiast 79 Talarów.  Zamiast dziennych zadań dostaliśmy nową rzecz do zdobycia z osad elfów. Możecie teraz dodatkowo zdobyć klucze do stalowej, złotej oraz skrzyni szaroblasku.

Osady, które dropią klucze:
T1: Przysiółek: Stalowy Klucz
T2: Wioska: Stalowy Klucz
T3: Miasto: Stalowy Klucz oraz Złoty Klucz
F1: Gród: Złoty Klucz
F2: Zamek: Złoty Klucz oraz Klucz Szaroblasku
F3: Twierdza: Klucz Szaroblasku
F4/Cytadela nie daje skrzyń, więc nie daje równeż kluczy. Miejcie na uwadze, że szansa na znalezienie kluczy jest niska, więc nie będzie to łatwe zadanie!

Nowe funkcje
Mana została wyłączona z gry, otwieranie skrzynek z surowcami nie kosztuje już many. Klucze do skrzynek ze złota, stali i szaroblasku zostały dodane do gry i mogą być znalezione podczas ataków na osady. Skrzynie z surowcami mogą być teraz tworzone – z nowymi przepisami możesz teraz zapakować swoje surowce. Mikstury uzdrawiające: Możecie teraz wytworzyć mikstury uzdrawiające i uleczyć swoje stwory z niskim HP.  Event świąteczny został uruchomiony aż do 8 stycznia.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo