survariumLOGO

Vostok Games podsumowuje 12 miesięcy Survarium

survariumLOGO

Studio Vostok Games przygotowało specjalną info-grafikę podsumowującą zmiany i nowości wprowadzone do Survarium na przestrzeni ostatniego roku. Przez dwanaście miesięcy gra przebyła drogę od pierwszych zamkniętych beta-testów, przez szereg usprawnień i dodatków, aż po oficjalne otwarcie dostępu do gry dla polskich graczy na jesieni tego roku.

 

Choć mijający rok był niezaprzeczalnie pracowity dla twórców, to nie zwalniają oni tempa i już dzisiaj wprowadzą kolejną aktualizację. Udostępniony dzisiaj patch 0.26f to kolejne usprawnienia – tym razem z myślą o nowych graczach. Aktualizacja 0.26f zawiera nowy przewodnik, który pomoże użytkownikom zapoznać się z grą. Ukończenie tutorialu pozwoli też każdemu odblokować wartościowe nagrody, co sprawi, że również doświadczeni gracze chętnie po niego sięgną. Drugą ważną częścią aktualizacji 0.26f jest kolejna optymalizacja interfejsu, pozwalająca na płynniejszą rozgrywkę.

{ppgallery}Survarium info grafika{/ppgallery}
Aktualizacja i infografika to nie koniec atrakcji na zakończenie roku. W ciągu najbliższych dni nastąpi bowiem rozstrzygnięcie konkursu – tym razem muzycznego, polegającego na samodzielnym nagraniu coveru tematu przewodniego Survarium oraz własnej aranżacji inspirowanej uniwersum gry. Poza regularnymi nagrodami, zwycięska kompozycja zostanie włączona do oficjalnej ścieżki dźwiękowej z gry.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo