andromeda5LOGO

Największa aktualizacja w historii Andromedy 5

andromeda5LOGO

Największa aktualizacja Andromeda5 jest już online. Zawiera ona największe z dotychczasowych wyzwań GkG – Wojny Frakcji. Wraca też wypadanie Nova!

 

Co tydzień gracze z obu frakcji wybiorą swoich liderów i będą rywalizować o kontrolę na Super Galaktykami!Super Galaktyki to 5 nowych map, które są nagrodami dla całej fakcji przez tydzień. Obcy z nich dają więcej EXP, wyrzucają specjalne zasoby oraz lepsze przedmioty. Inne zmiany to modyfikacja Punktów Ekstrakcji, które będą skupiać się tylko na rozgrywce GkG. Nie ma już dużych przycisków, aby wejść do bazy i wrogów, którzy mogą się ukryć pod nimi! Nowe przyciski akcji są idealnie dopasowane do każdego stylu gry.


Mapa Wszechświata również została poprawiona. Wszystkie mapy można znaleźć w jednym miejscu. Co więcej, w oknie informacyjnym można sprawdzić kiedy Punkt Ekstrakcji będzie dostępny do ataku. Krytyczne Uderzenie nie będzie już zasłaniać ważnych informacji na ekranie. Zamiast tego będzie zwiększać moc innych twoich umiejętności do 4 razy. Umiejętności Siła Fali, Naprawa, Tarcza Forteca, Mglisty Całun mają zmniejszony czas oczekiwania.

To nie koniec mniejszych lub większych zmian i ulepszeń. Dzięki nim gra powinna być łatwiejsza i lepsza. Zwiększono też wypadanie Nova i Equilibrium, zredukowano cenę Inżyniera i wprowadzono promocję na Wzmacniacze w Sklepie Nova!

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo