uptasiaLOGO

Bajkowy klimat opanował Uptasie

uptasiaLOGO

W Uptasia panuje obecnie bajkowy klimat. Aby uprzyjemnić sobie nieco ponurą porę roku, opowiadają sobie mieszkańcy najpiękniejsze bajki. Nic więc dziwnego, że aktualny event w wieży obrazkowej jest w całości poświęcony magicznym legendom.

 

Więc od teraz do wtorku, 20 stycznia możecie rozwiązywać unikalne zagadki obrazkowe i zbierać czarodziejskie różdżki. Do piątku, 23 stycznia macie możliwość wymiany zebranych czarodziejskich różdżek na wyjątkowe nagrody.

Za 500 różdżek otrzymacie fontannę królewską, 40 punktów dekoracji i 1 kryształ obrazkowy. 3.500 różdżek przyniesie wam zaczarowaną karetę jak również 160 punktów dekoracji i 3 kryształy obrazkowe. Za 10.000 czarodziejskich różdżek zdobędziesz fantastyczny zamek „Cindy“, który zwiększy maksymalną liczbę klientów o 4. Do tego otrzymacie jeszcze 6 kryształów obrazkowych. Każda kolejna rozbudowa zamku przyniesie wam również 4 dodatkowych klientów.

Kryształy obrazkowe możecie gromadzić i wymienić w dowolnym czasie na ekskluzywne dekoracje, domostwa i nowe fabryki. Zobaczcie jak najszybciej ten bajkowy event w wieży obrazkowej. Życzymy wam magicznej zabawy!

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo