elvenarLOGO

Wystartowała zamknieta beta Elvenar

elvenarLOGO

Studio InnoGames rozpoczęło dzisiaj fazę zamkniętych testów beta swojej najnowszej gry – Elvenar. W pierwszej kolejności do gry zostanie zaproszona ograniczona liczba największych fanów, jednak już wkrótce w ręce pozostałych zainteresowanych graczy trafią kolejne klucze.

Aby uzyskać dostęp do wersji Closed Beta, gracze powinni dokonać pre-rejestracji na oficjalnej stronie gry beta.elvenar.com, a następnie oczekiwać wiadomości e-mail z kodem umożliwiającym dostęp. InnoGames rozda też pulę kodów w kanałach społecznościowych, w tym na Facebooku.
Początkowo zamknięta beta Elvenar będzie dostępna jedynie w wersji przeglądarkowej. Niebawem twórcy planują też wprowadzenie wersji mobilnych.

To pierwsza gra InnoGames, w której gracze będą mogli zdecydować się na wybór jednej z dostępnych raz – Elfów lub Ludzi. Rdzeniem rozgrywki będzie rozwój i ulepszanie miasta, handel oraz eksploracja świata. W zależności od wybranej rasy, gracze uzyskają dostęp nie tylko do odmiennych z wyglądu budynków, ale także do odrębnych technologii. Elfy to istoty przepełnione magią i żyjące w harmonii z naturą, a Ludzie są znani ze swojego zamiłowania do inżynierii – to zróżnicowanie znajdzie swoje odbicie w stylu rozgrywki.

Poza zarządzaniem zasobami, ulepszaniem budynków i zdobywaniem nowych zdolności, gracze będą musieli zwracać uwagę na miejsca i wydarzenia pojawiające się na mapie. To właśnie tu rozpoczną interakcje z innymi graczami, rozpoczną zwiad nowych prowincji czy zdobędą potężne relikwie za zwycięstwa w walkach z postaciami niezależnymi. Starcia w Elvenar rozgrywają się na zróżnicowanych terenach stworzonych z trójwymiarowych sześciennych pól – hexów. Strategiczne bitwy, w których bierze udział do 20 różnych potworów i typów jednostek, są animowane w 3D, dzięki czemu starcia stają się jeszcze ciekawsze oraz bardziej dynamiczne.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo