UpjersLOGO2

7 lat Zielonego Imperium

UpjersLOGO2
Całą Zielona Dolina ogarnął radosny nastrój. Rozpoczyna się wielka urodzinowa impreza, albowiem Zielone Imperium ma już 7 lat. Z tej okazji twórcy  przygotowali wspaniałe prezenty. Do poniedziałku 16. lutego możecie każdego dnia odkrywać garnki i znajdować pod nimi niezwykłe prezenty. Pod każdym garnkiem czeka na was ukryty  prezent.

Jeśli codziennie  do poniedziałku 16. lutego będziecie odkrywać prezenty i zdobędziecie w sumie 7 prezentów to otrzmacie w nagrodę kosz z warzywami. Otrzymany kosz możecie posadzić w swoim ogródku i zgarnąć podczas zbiorów zestaw najróżniejszych towarów.

Dodatkowo z okazji 7 urodzin Upjers przygotowało nowy koncert w ogrodzie wypoczynkowym. Na scenie jak zwykle idole Zielonej Doliny, czyli Rockujące Krety. W czasie trwania koncertu postawcie  ławeczkę urodzinową i odbierajcie swoje punkty. Ogród wypoczynkowy czeka na każdego Krasnoogrodnia od poziomu 7.

Jeszcze dziś zajrzyjcie pod swój pierwszy garnek i koniecznie zdobądźcie prezent. Życzymy wam doskonałej zabawy podczas 7 urodzin Zielonego Imperium!

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo