shadowkingsLOGO

Przyszłość Shadow Kings

shadowkingsLOGO

GoodGame Studio poinformowało o przyszłości gier Shadow Kings i Shadow Kings: Dark Age. Okazuje się że fima ma dość „drastyczne” plany. Poniżej znajduje się oficjalna infomacja na ten temat, napisana przez jednego z administratorów.

 

„Dzielni Wojownicy, ostatnie spotkanie Mistyków wskazało na przybierające zakłócenia w kryształowej kuli. Zakłócenia te sprawiły, że coraz trudniej było przepowiedzieć wizję przyszłości Królestwa Cieni, która nie bazowałaby wyłącznie na doniesieniach i pogłoskach niektórych wędrowców.

W dniu dzisiejszym, zakłócenia znikają i przejrzyste spojrzenie w przyszłość staje się możliwe: Królestwo Shadow Kings będzie spokojniejsze.

Po planowanej aktualizacji przeglądarkowej wersji gry, która w następnych tygodniach będzie wprowadzona również dla mobilnych wersji dla urządzeń z Androidem lub IOS tymczasowo nie planuje się dalszych zmian w świecie Shadow Kings oraz Shadow Kings: Dark Ages. Zarówno obydwie gry, jak Zespół Wsparcia Technicznego oraz nasze fora będą dla Was niezmiennie dostępne.

Wraz z najbliższą aktualizacją, po raz kolejny dołożono wszelkich starań, by wyeliminować jak największą część błędów aktualnie występujących w grze, jak również wprowadzić do niej szereg nowości, które mamy nadzieję spodobają się Wam.

Decyzja o podjęciu tego kroku nie zapadła łatwo. Ten nowy, niewielki świat Shadow Kings, któremu poświęcono wiele, wiele godzin pracy, jest dla nas tak samo ważny, jak z pewnością dla Was i wszyscy nosimy go w naszych sercach. Niestety gra nie we wszystkich dziedzinach podołać oczekiwaniom, które z nią wiązano. Po dojrzałych przemyśleniach zdecydowaliśmy skoncentrować siły na innych tytułach – w tym nowych grach, które aktualnie są w fazie przygotowań.

Gra wytrzymała na rynku kilka miesięcy, czyżby strategiczne gry przeglądarkowe odchodziły do lamusa na rzecz kolejnych azjatyckich crapów wydawanych przez firmy pokroju OasisGames?

 

Post Author: TreeCo