myfreezoologo

My Free Zoo bada początki życia

myfreezoologo

Twórca i wydawca znanych gier przeglądarkowych upjers zaskoczył dziś swoich graczy obszerną aktualizacją My Free Zoo. W nowym kompleksie muzeum gracze wybierają się na wyprawę w przeszłość na odkrycie początków życia.

 

Celem nowej aktualizacji My Free Zoo  jest badanie oraz przywracanie do życia gatunków zwierząt uznanych jako wymarłe oraz ich prezentacja w zoo. Do tego przedsięwzięcia gracze wysyłają grupę naukowców – paleontologów – na poszukiwanie fragmentów skamieniałości różnych gatunków zwierząt z różnych epok. Po zgromadzeniu skamielin badacze składają szkielety, a te mogą zostać zaprezentowane na wystawie muzeum.

Zafascynowani znaleziskiem badacze nie poprzestają bynajmniej na złożeniu szkieletu ze znalezionych fragmentów. Wraz z odtworzeniem genomu wymarłego zwierzęcia przez laborantów zatrudnionych w zoo powstaje jednocześnie możliwość przywrócenia takich gatunków do życia. Pomogą w tym spokrewnione zwierzęta znajdujące się już w zoo. Już wkrótce zwiedzający My Free Zoo będą mogli nacieszyć oczy takim wspaniałym okazami jak dodo, kwagga czy wilk workowaty.

Nowe muzeum i przywracanie do życia gatunków zwierząt uznanych za wymarłe to marzenie niejednego badacza. Od dziś przed wszystkimi dyrektorami My Free Zoo  stają nowe i niezwykłe wyzwania. Bez wątpienia muzeum otwiera nowy kapitał zarówno w historii My Free Zoo jaki i nauki.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo