StormfallAgeofWarLOGO

Stormfall

StormfallAgeofWarLOGO

Strategiczna gra przeglądarkowa czasu rzeczywistego, rozgrywana w mrocznej krainie fantasy. Jako gracz stwórz swoją postać, po czym przystąp do rozbudowy swego zamku i stworzenia armii, jakiej w królestwie Stormfall nigdy nie widziano!

To właśnie dzieki niej przeciwstawisz się mrocznej magii i zniszczysz armię ciemności. Najpierw jednak poznaj świat gry, zmierz się z wieloma ciekawymi zadaniami oraz poznaj dostępne możliwości. Następnie wyrusz wraz ze swoją armią i oddanymi przyjaciółmi na wroga! Rozgrywka polega na zapewnieniu sobie ekonomicznego dobrobytu, który sprawi, że będziesz w stanie utrzymać silną armię. Armia może posłużyć do obrony, a także do grabieży innych wiosek.

{ppgallery}stormfall1stormfall2Stormfall3

{/ppgallery}
W grze możesz zawiązać sojusze, wejść w stan wojny, handlować, a także prowadzić inne interakcje z graczami. Jestem Oberon, desygnowany do znalezienia kogoś godnego objęcia tronu królestwa Stormfall. Musisz udowodnić, że to właśnie Ty zostałeś namaszczony przez bogów i jesteś w stanie przywrócić imperium jego dawną potęgę.

reflinkLOGO

 

Post Author: TreeCo