plemionaLOGO

System mentorski trafia do Plemion

plemionaLOGO

Studio InnoGames wprowadziło dzisiaj niezwykłą aktualizację do swojej klasycznej strategii MMO – Plemiona. Nowa funkcja zwana „Systemem Mentoringu” ma na celu pomoc nowym graczom w szybkim poznaniu niuansów gry i rywalizacji, dzięki opiece weterana.

 

Dzięki zadaniom i osobistym poradom, najbardziej doświadczeni gracze sprawią, że już pierwsze kroki stawiane w grze będą przynosiły doskonałe efekty. Producent gry udostępnił również nowy film, w którym opowiada o wprowadzonych nowościach.
W nowym systemie mentoringu, eksperci mogą wyznaczać adeptom zadania do wykonania. Jest to pomocne zarówno dla nowicjuszy i dla samych mentorów, którzy zbudują swój ekspercki wizerunek w społeczności graczy. Aby zagwarantować obustronną satysfakcję, nowicjusze mogą oceniać wkład swoich zaawansowanych kolegów i koleżanek. Mentorzy oraz osoby zainteresowane pomocą, mogą skorzystać z nowego Systemu Mentoringu za pośrednictwem menu profilu.

W grze Plemiona gracze wcielają się w przywódców niewielkiej osady, którą następnie rozbudują i sprawią, że urośnie w potęgę. Aby stworzyć imperium, podbiją inne wioski, zjednoczą się tworząc nowe sojusze, by w końcu stworzyć potężne plemiona. Wielki świat i zróżnicowane taktyki sprawiają, że Plemiona to jedna z najpopularniejszych gier przeglądarkowych na świecie, z 50 milionami zarejestrowanych użytkowników grającymi w blisko 30 wersji językowych.

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo