mysunnyresortLOGO

My Sunny Resort – otwarcie wirtualnego raju dla urlopowiczów

mysunnyresortLOGO

Twórca i wydawca popularny gier przeglądarkowych upjers stworzył prawdziwy raj urlopowy dla wszystkich zestresowanych mieszczuchów: My Sunny Resort. Na wirtualnych wczasach możecie wypoczywać, robić zakupy oraz odkrywać egzotyczne miejsca.

 

Morza szum, ptaków śpiew i złota plaża przypominam nam nie tylko karaibskie wyspy, teraz możecie wybrać się na wirtualny odpoczynek do najegzotyczniejszych zakątków My Sunny Resort. Żeby uprzyjemnić pobyt wszystkim spragnionym słońca wczasowiczom musicie dowieść swoich talentów organizatorskich. Rejestracja podróżnych, przydzielenie domku letniskowego oraz zadbanie o wykwintne restauracje, bary koktajlowe czy siatkówkę plażową: to Wasze zadania jako menadżer wczasowiska w nowej produkcji upjers i King Art Games.

Wasza urlopowa oaza My Sunny Resort składa się z wielu wygodnych bunglow. Teraz wystarczy zająć się ich wystrojem, meblami urządzeniami sanitarnymi oraz innymi sprzętami. W zależności od jakości wyposażenia bunaglow otrzymuje gwiazdki jakości. Oczywiście Wasze wczasowisko potrzebuje również restauracje, sklepy pamiątkowe oraz wszelkiego rodzaju programy rozrywkowe jak na przykład open air disco. Tutaj musicie wykazać się inwencją i wybudować budynki oraz zatrudnić personel.

My Sunny Resort odznacza się niezwykłą różnorodnością i kolorystyką jaką można sobie tylko wyobrazić podczas egzotycznego urlopu. W tej darmowej grze przeglądarkowej upjers i King Art Games możecie wcielić się w menadżera wczasowiska i stać się właścicielem całej sieci hoteli w różnych zakątkach świata. Tutaj możecie napawać się widokiem lazurowych wybrzeży i turkusowego morza i jednocześnie organizować wszystkim przyjezdnym urlop ich marzeń. My Sunny Resort jest dostępny od dziś za darmo!

reflinkLOGO

Post Author: TreeCo