MustDeliverLOGO

Cherrypick Games przedstawia „Must Deliver”

MustDeliverLOGO

Studio Cherrypick Games jest pełne energii twórczej po pozytywnym przyjęciu swojej pierwszej gry Touchdown Hero na całym świecie. Już w najbliższych tygodniach będzie miała premierę ich kolejna gra mobilna Must Deliver, a słynne Touchdown Hero doczekało się kolejnej ważnej aktualizacji.

 

Must Deliver
To propozycja dla nie tylko dla tych, którzy pokochali rozgrywkę Touchdown Hero. Przyjęta bardzo ciepło przez graczy mechanika została przeniesiona do realiów apokalipsy zombie, gdzie głównym zadaniem jest dostarczenie antidotum dla osób zagrożonych przemianą. Gra łączy w sobie znane z TDH rozwiązania z bardziej rozbudowanym systemem postaci i umiejętności specjalnych.
Na graczy czeka kilkadziesiąt nietypowych i zabawnych postaci, a każda z nich posiada niepowtarzalną umiejętność specjalną. Gra na urządzeniach mobilnych iOS, Android pojawi się w kwietniu i będzie zupełnie darmowa! Uciekaj przed zombiakami, naładuj atak specjalny, zniszcz umarlaków i dostarcz lek dla ocalałych! Za pokonanie znajomych i bicie rekordów otrzymasz nagrody i odblokujesz kolejne postaci. Arsenał ataków: każda z postaci posiada unikalny atak do walki z zombie – cięcie, cios pięścią, kopniak, strzał z broni i wiele więcej. Wiele rodzajów wrogów do wyminięcia i pokonania. Biegnij przez ciągle zmieniające się otoczenie i warunki pogodowe. Wszystko okraszone dopracowanym stylem retro

Touchdown Hero
Aktualizacja Free Agency wprowadza nowy system odblokowania drużyn. Gracze mogą przypisać owych agentów zarówno do posiadanych już drużyn jak i tych jeszcze zablokowanych. Dzięki temu można zagrać upatrzoną wcześniej postacią, bez potrzeby wykonywania zadania.
Aby jeszcze więcej osób mogło się cieszyć Touchdown Hero i dołączyć do ponad półtora miliona graczy, twórcy podkręcili wydajność i jeszcze bardziej zoptymalizowali swoją grę. Idąc za sugestiami graczy wprowadzono drobne poprawki do mechaniki rozgrywki i wyeliminowano mniejsze bugi.

Post Author: TreeCo