WonderlandLOGO

Wonderland

WonderlandLOGO

Producent i wydawca ulubionych aplikacji i gier przeglądarkowych publikuje grę z kompletnie nową koncepcją: upjers Wonderland \, łączącą w sobie elementy przygodówki, gry fantasy, gry farmerskiej oraz tycoona w jednej, porywającej aplikacji.

 

Na poddaszu domu dziewczynka i chłopczyk znajdują tajemniczy kufer. Zaciekawieni uchylają jego wieko, a ze środka wydobywa się magiczna kula światła i otwiera portal… Zosia i Tomek zafascynowani śledzą świetlny spektakl, aż tu nagle jedno z nich zostaje opętane czarnymi mackami i porwane do magicznego portalu. Pozostawione samo na strychu rodzeństwo odważnie wskakuje za uprowadzonym do portalu i… już jest w świecie upjers Wonderland!

Tą czołówką rozpoczyna się przygoda w najnowszej apce gamingowej powstałej przy współpracy upjers i King Art Games. Głównym zadaniem gracza w upjers Wonderland jest odnalezienie rodzeństwa.

Już na samym początku gracz może wybrać czy chce rozpocząć przygodę w roli dziewczynki czy też chłopca. Po podjęciu decyzji rozpoczęciu przygody nie stoi nic na przeszkodzie.

W upjers Wonderland wprost roi się od osobliwych i zabawnych charakterów. Po przejściu przez portal do malowniczej osady gracz spotyka burmistrz łakomczucha i jego sympatyczną mamę – doskonałą kucharkę, wiecznie zabieganego żółwiego handlarza Gonzalesa i heavy-metalową owcę produkującą stalową wełnę.

Magiczny świat Wonderland oferuje bogatą paletę możliwości, a wśród nich: zwiedzanie kolejnych światów ukrytych za portalami, zwalczanie cieni, uprawa ogródka i hodowla zwierząt, dekoracja własnego domku i całej osady, poławianie ryb w licznych strumieniach, wydobycie i obróbka surowców i wiele, wiele innych.

Przygodówka fantasy upjers Wonderland nie tylko trzyma w napięciu i bawi, lecz także umożliwia graczowi indywidualne sterowanie przygodą i rozwojem akcji.

Aplikację można pobrać już teraz gratis na urządzenia Android w Sklepie Play, a wersji iOS można spodziewać się wkrótce.

Grę pobierzecie z Google Play

Post Author: TreeCo