StoniesLOGO

Stonies

StoniesLOGO

Stonies to nowiutka aplikacja survivalowa na iOS i Androida.

 

Wraz z publikacją Stonies upjers zdradza swoją wielką sympatię dla ludzi epoki kamienia. Pod czujnym okiem gracza odgrywającego tu rolę boga, Stonies uczą się zbierania i uprawiania żywności, pozyskiwania surowców, budowy chat i pierwszych namiastek warsztatów rzemieślniczych. W miarę rozwoju umiejętności i wydarzeń pojętni Stonies zaczynają produkować narzędzia, łowić ryby oraz polować, oswajać i hodować zwierzęta, garbować skóry i… wszystkiego naturalnie nie będziemy wam zdradzać xD.

Graj Boga dla swoich Stonies

Grając w Stonies każdy z nas może poczuć się niczym bóg plemienia epoki kamiennej, gdyż to właśnie gracz pomaga w wynalezieniu ognia i wielu pożytecznych narzędzi przyczyniających się do rozwoju cywilizacji. Za nieocenioną pomoc Stonies czczą swojego doradcę modlitwami, hołdami i darami przy każdej okazji.

Serce z kamienia? Bynajmniej!

Również zadanie Amora przypada graczowi prowadzącemu Stonies przez życie. To on postanawia, którzy Stonies się w sobie zakochają, sprowadzą do wspólnej chatki i założą rodzinę. Dzięki temu plemię epoki kamienia stale się powiększa i wyrusza na podbój nowych terenów.

Gra dostępna w Google Play i AppStore

Post Author: TreeCo